Independence Day 2 filminin yeni fragmanı Dünya Günü’nde yayınlandı

1996 yılında vizyon girmesinden tam 20 yıl sonra Kurtuluş Günü / Independence Day filminin devamı Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit /Independence Day 2, 24 Haziran 2016’da vizyona giriyor. Will Smith, Bill Pullman ve Jeff Goldblum’un rol aldığı ilk filmde uzaylılar New York, Los Angeles ve Washington’a saldırmış ve hayatta kalanlar Area 51 adındaki, hukümetin tuhaf test alanına doğru yola çıkmışlardır. Filmde 4 Temmuz insanlığın kurtuluşu için savaşılacak ve zafer kazanılacak gün olarak belirlenmişti. Amerika’nın bağımsızlık günü olan 4 Temmuz tarihi ile bir bağlantı yarattıkları gözlerden kaçmadı. 20th Century Fox Independence Day 2 filminin yeni fragmanını 22 Nisan Dünya Günü ‘nde yayınladı.

independence day 2

2016 Haziran ayında vizyona girecek yeni filmde dünyada yaşayanlar dünyayı korumak adına özel bir savunma programı hazırlar. Sinyalleri çözen uzaylılar beklediklerinden daha etkin bir güçle saldırır. Dünyayı ve insanlığı yeni saldırıya karşı nasıl koruyacaklardır?

independence day 2

Roland Emmerich imzalı 1996 yapımı Kurtuluş Günü’nün 20 yıl ardından gelen devam filminin yönetmenliğini bir kez daha Emmerich üstlenirken oyuncu kadrosunda Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Charlotte Gainsbourg, Joey King ve Vivica A. Fox gibi isimler bulunuyor. 20 Nisan – 22 Ağustos 2015 tarihleri arasında çekimleri tamamlanan filmde fragmandan da göreceğiniz gibi birinci filmin çok ötesinde grafik ve animasyon var, belki de biraz fazla var. Bana ilk filmdeki hissi fazla yaratamadı. Sizin fikriniz nedir merak ediyorum ..

independence day 2 independence day 2

 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: