Savaşı Kim Kazanacak? Avcı: Kış Savaşı Sinemalarda

2012’de vizyona giren Pamuk Prenses ve Avcı, Kristen Stewart‘ın başrolde Pamuk Prenses’i canlandırdığı, kötü kalpli kraliçeyi Charlize Theron’un canlandırdığı filmin yönetmenliğini Rupert Sanders yapmıştı. Pamuk Prenses ve Avcı filminin fantastik dünyası, Avcı Eric ile Kraliçe Ravenna’nın kaderlerinin ne kadar derin ve tehlikeli bir şekilde birbirine geçmiş olduğunu sergilemek üzere genişliyor.

avcı kış savaşı film

Yakışıklı oyuncu Chris Hemsworth ve Oscar® ödüllü Charlize Theron epik aksiyon filmi Avcı Kış Savaşı’nda rollerine geri dönüyorlar. The Huntsmen Winter War / Avcı Kış Savaşı‘nda  Emily Blunt ve Jessica Chastain ile yönetmen Cedrix Nicolas-Troyan’ın da eşlik ediyor. Yapımcı Joe Roth (Maleficent, Alice in Wonderland) efsanevi üçlemenin nefes kesici yeni hikayesinde bir kez daha ekibin başında yer alıyor. Bu sefer Pamuk Prenses hikayesinin başlangıcına doğru yolculuğa çıkıyoruz.

avcı kış savaşı film izle

Kötü Kraliçe Ravenna (Theron), Pamuk Prenses’in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun süre önce, kız kardeşi Freya’nın (Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya’nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun yıllar geçirmiş, Eric (Hemsworth) ve savaşçı Sara’nın (Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir. Ancak değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan “Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın” emrine karşı geldiğini öğrenmiştir.

avcı kış savaşı charlize theron avcı kış savaşı 2

Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna’yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna’nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün iki katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır… tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar tekrar bir araya gelmedikleri sürece.

avcı kış savaşı fotoğraf

Charlize Theron, Kristen Stewart ve Chris Hemsworth rol aldığı Pamuk Prenses ve Avcı’nın Oscar® ödüllü baş tasarımcısı Colleen Atwood filmin kostümleri için Türkiye’yi ziyaret edip kumaşları bizzat kendisi seçmişti. Avcı Kış Savaşı filminin kostümlerini bir kez daha Colleen Atwood yapıyor.

avcı kış savaşı

Fotoğraflar UIP aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

1 YORUM

Yorumlarınız için: