Karanlığın Elli Tonu Filmi 10 Şubat’ta Vizyonda

Grey: ‘ Benimle yemeğe çıkar mısın’ Anastasia: ‘Evet, çünkü açım.’

Karanlığın Elli Tonu Filmi ‘Fifty Shades Darker’, Grinin Elli Tonu filminin devamı olarak vizyon için gün sayıyor. E.L. James’in çok satan romanlarından uyarlanan serinin ilk filminden 2 yıl sonra ikincisi Karanlığın Elli Tonu Filmi Sevgililer Günü haftası 10 Şubat 2017’de vizyona giriyor. Erotik roman serisinin ikinci filminin ilk fragmanı yayınlandığı günün sonunda 114 milyon kez izlenerek Star Wars: Force Awakens filminin fragmanını geçmişti. Son fragman yeni şarkısı ile yayınlandı. Geçen filmden de aklımda kalan müzikleriydi, yeni filmde de müzikler odak noktası olacak gibi geliyor.

karanlığın elli tonu

‘Bu sevgililer gününde geçmişi unutun ve daha karanlık tonlarda bir şey giyin’ 

Grey: ‘Bu ilişkinin neye dönüşeceği hakkında hiç bir fikrim yok.’ Anastasia: ‘ Bu ilişki nasıl yürüyebilir bilmiyorum’. 

karanlığın elli tonu

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, tüm dünyada çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan Karanlığın Elli Tonu’na Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle geri dönüyor. 2015’in tüm dünyada 560 milyon dolar hasılat yapan gişe rekortmeni filmindeki olayların üzerinden gelişen yeni bölüm 10 Şubat 2017’de vizyona giriyor ve sizi daha karanlık bir tona geçmeye davet ediyor.

karanlığın elli tonu

Filmin set fotolarını görmek isterseniz http://www.terapimyoga.com/fifty-shades-darker/

Grey: Ne istiyorsun Anastasia?’ Anastasia : ‘ Bu sefer kurallar yok. Daha fazla cezalar yok. Ve daha fazla sır yok.’

karanlığın elli tonu
Christian Grey, Ana Steele’in hayatına geri dönmesi için çabalarken, Ana Steele, ona bir şans daha vermeden önce bir anlaşma yapmak ister. İkili güven oluşturmaya ve dengeyi bulmaya başlarken Christian’ın geçmişindeki karanlık kişiler, çiftin birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde etraflarını sarar. Anastasia’nın Grey’i arkasında bırakıp kendine yeni bir hayat kurmaya çalıştığını göreceğimiz filmde, genç kadın karizmatik Grey’in ellerinden öyle kolayca kurtulamayacak. Anastasia’nın flörtöz yapımcı Jack Hyde’ın (Eric Johnson) yanında çalışmaya başlaması da Grey’in hazmedeceği bir şey olmayacak.

İlk filmin yönetmeni ve yazarı Sam Taylor Johnson romanın uyarlanmasında E.L. James ile ters düşünce yeni filmin yazası Niall Leonard oldu. Daha önce İngiliz TV programları ve Crusher isimli kitabı yazan Leonard yeni filmi bakalım nasıl sinemaya uyarladı…

‘Onu kurtarmaya çalışan kadının ilk sen olduğunu mu sanıyorsun? ‘

karanlığın elli tonu
Filmde ayrıca Grinin Elli Tonu’ndan gelen Oscar ödüllü Marcia Gay Harden, Eloise Mumford, Victor Rasuk, Luke Grimes, Jennifer Ehle, Rita Ora ve Max Martini ile ekibe yeni katılan Oscar ödüllü Kim Basinger, Bella Heathcote ve Eric Johnson da rol alıyor.

karanlığın elli tonu

Daha önceki film gibi çekimler Vancouver ve Paris‘te gerçekleşti. Karanlığın Elli Tonu filminin yönetmeni James Foley (Fear, House of Cards), yapımcıları ise bir kez daha gişe rekortmeni serilerin yaratıcısı E L James ile birlikte Michael De Luca, Dana Brunetti ve Marcus Viscidi. James’in kitabına dayanan senaryonun yazarı ise Niall Leonard.

Fotoğraflar Universal aittir. 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: