Charlize Theron, Atomic Blonde ile Temmuz 2017’de Sinemalarda

Kurt Johnstand’in The Coldest City romanından uyarlanan Atomic Blonde filminin başrolünde Charlize Theron yer alıyor. Filmin başrolünde güzel oyuncuya Hollywood’un son zamanların en popüler oyuncularından biri olan, Parçalanmış ve X-Men’in son filmlerinden tanıdığımız James McAvoy eşlik ediyor.  Atomic Blonde’un oyuncu kadrosunda ayrıca Toby Jones, Sofia Boutella ve John Goodman gibi isimler yer alıyor.

Lorraine Broughton MI6’in en ölümcül suikastçısıdır. Kaçış ustalığı ve yakın dövüşteki yeteneğiyle bilinmektedir. Soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Yeni görevi için Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Ancak Lorraine’in gelişi gizli kalmayacaktır. Tehlikeli suikastçı kısa sürede kendisine tuzak kurulduğunu anlar. Bunu yapan teşkilatın içinden biridir. Lorraine artık kendi hayatı ve değer verdiği herkes için bu tuzağın içinden kurtulmalı ve gizemi çözmelidir…

Atomic Blonde filminin yayınlanan ilk fragmanını izlediğinizde John Wick filminin etkisini hissediyorsanız yanılmadınız. Filmin yönetmeni John Wick filminin yardımcı yönetmeni. Yakında Deadpool 2’nin yönetmeni olarak da karşınıza çıkacak, şimdiden haberiniz olsun. Daha önce Hollywood’da stunt – dublör görevini üstlenen David Leitch, Jupiter Ascending, Hitman, Teenage Mutant Ninja Turtles, In Time gibi popüler aksiyon filmlerinde stunt koordinatörlüğü ile beraber dublörlük yaptı. Fight Club filminde Brad Pitt’in 1999 yılında dublörü olarak yer almış 1,80 boyundaki David kariyerine yönetmenlikle devam edeceğe benziyor.

Berlin Duvarı’nın çöküşü ve süper güç birliklerinin değiştirilmesi arifesinde Berlin’de geçen filmde MI6’in en ölümcül suikastçısı Lorraine Broughton, soğuk savaş sırasında bir ajanın öldürülmesini araştırmak ve eksik ajanlar listesini bulmak için Berlin’e gönderilir. Berlin istasyon şefi David Percival ile işbirliği yaparlar ve ikisi gerilim dolu büyük bir aksiyona atılırlar. Antony Johnston’ın aynı adlı romanından uyarlanan Atomic Blonde’un başrollerinde Charlize Theron ve James McAvoy yer alıyor.

Charlize Theron’un Aeon Flux filminde izlemiştim. Oscar ödüllü oyuncuyu aksiyon filminde dövüşürken görmek ilginçti. Fakat film oyuncunun kapasitesi için açıkçası yetersiz kaldı. Atomic Blonde filminin fragmanında ciddi anlamda dövüş sahneleri var. Ayrıca Charlize Theron için hayli cüretkar sahnelerde yer alıyor. İzleyin, görün, yorum size ait…

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: