Görünmez Adam Johnny Depp

Ünlü bilimkurgu yazarı H.G.Wells’in romanından ilk defa 1933 yılında sinemaya uyarlanan ‘Görünmez Adam’ – ‘The Invisible Man’, Alex Kurtzman ve Chris Morgan’ın yapımcılığı, Ed Solomon’un (Charlie’s Angels, Men In Black), yazacağı senaryosu ile beyazperdede olacak. Hollywood Reporter’ın haberine göre, klasik korku filminin yeniden çekiminin başrolünde Hollywood’un gözbebeği yakışıklı aktör Johnny Depp var.

görünmez adam

Universal’in birçok canavarlı filmlerinde olduğu gibi trajedik bir yapısı olan 1933 yapımı siyah beyaz çekilen ve başrolünde Claude Rains’in oynadığı Görünmez Adam filminin konusu ise görünmezliğin formülünü bulan ancak tekrar görünür olmayı başaramayan bir bilim adamı hakkındaydı.

görünmez adam

Orijinal filmde Rains kendini görünmez yapan tehlikeli ilacı bulan bir kimyageri canlandırıyor. Daha sonra bu dönüşüm onu paranoyak, kıskanç ve sonunda da insanları öldürmeye başlayan bir canavar yapıyor.

görünmez adam

Tom Cruise’un yeni Mumya uyarlamasında boy gösterecek olmasının ardından Johnny Depp‘in de Universal yapımı bir filme katılması yapım şirketinin Hollywood’un ağır toplarını filmlere katarak büyük gişeler peşinde olduğunun işareti! 2015 yılındaki filmleri ile gişede filmlerine yeterince kazanç sağlayamayan Johnny Depp, bu filmle sizce başarı sağlayabilecek mi?

görünmez adam

Fotoğraflar Invisible Man ve Johnny Depp aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: