Karanlıklar Ülkesi : Kan Savaşları 2 Aralık’ta Sinemalarda

Karanlıklar Ülkesi: Kan Savaşları, 2 Aralık 2016’da sinemalarda.

015611

Selene Lycanlardan ve ona ihanet eden vampirlerin sert atakları ile karşı karşıya kalır. Yanında tek kalan David (Theo James) ve babası Thomas (Charles Dance) ona yardımcı olan kişilerdir. Lycans ve vampirler arasındaki sonsuz savaşı durdurması gerekmektedir. Bunu yaparken de ödün vermesi gereken ciddi şeyler vardır. 271622-jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

Uyumsuz serisi ile büyük çıkışını yapan Theo James ise serinin 4. filminde karşımıza çıkan, Selene’nin müttefiki David olarak geri dönüyor. İngiliz oyuncular Tobias Menzies ve Lara Pulver da seride canlandırdıkları yeni Lycan lideri ve hırslı vampir rolleri ile tekrar karşımıza çıkarlarken Charles Dance de yaşlı vampir Thomas olarak karşımızda. Filmin kadrosunda aynı zamanda James Faulkner, Peter Andersson, Clementine Nicholson, Bradley James ve Daisy Head de yer alıyor.

270997-jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

Epik ve karanlık anlatım tarzıyla çoğu sinemasever ve eleştirmenden olumlu not alan Karanlıklar Ülkesi serisinin bu bölümünde yönetmen koltuğuna Anna Foerster oturuyor. Filmin senaryosunda ise The Last Witch Hunter’ın senaryosuna imza atan Cory Goodman imzası var.

272090-jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

2 Aralık 2016

2016 – ABD

Aksiyon , Fantastik

Anna Foerster

Kate Beckinsale ,  Bradley James ,  Theo James ,  Charles Dance ,  India Eisley

Len Wiseman ,  Danny McBride ,  Cory Goodman

Kevin Grevioux ,  Gary Lucchesi

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

karanlıklar ülkesi

Fotoğraflar ve Video Warner Bros aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: