‘Grinin Elli Tonu’ filminden sizleri daha da meraklandıracak görüntüler

fifty-shades-grey

Çok satanlar listesinin zirvesindeki ‘Grinin Elli Tonu’ kitabının film yapılacağı haberinden itibaren herkes merakla filmin vizyona girmesini bekliyordu. 13 Şubat Cuma günü vizyona girecek filmde Anastasia Steele ve çekici iş adamı Christian Grey ile yaşadığı ‘farklı ve cesur’ aşkı izleyeceğiz.

Screenshot 2015-02-10 01.31.15

E.L. James’in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor. En son gelen haberlere göre filmin devamı da onaylanmış. Çok yakında serinin Fifty Shades Darker and Fifty Shades Freed çekilecek.

236023.jpg-r_640_600-b_1_D6D6D6-f_jpg-q_x-xxyxx

Beyonce, Sia ve daha bir çok ünlü sanatçının müziklerini yaptığı filmin vizyona girmesinden önce en çok merak edilen kitapta anlatılan seks sahnelerinin filmde nasıl olacağıydı. Filmin 40. dakikasından itibaren başlayan sahneler bakalım kitaptaki kadar şehvetli olacak mı?

Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan TV reklamında Beyonce’nin Haunted şarkısı kullanılmış. Film özellikle İngiltere’de bilet satışında iddialı. R Rated filme göre şimdiye kadar ön satışı en fazla olan filmlerden biri oldu.

fifty shades of grey

Sizleri daha da sabırsızlandırmak için (tabii kendimi de 🙂 ) filmden 3 ayrı bölüm şimdi burada. İlk karşılaştıkları ‘röportaj’ sahnesi, Christian Grey’in ilgisini gösterdiği sahne ve Grey’in oyun odasına Anastasia’nın ilk girişi..

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: