Milyon dolarlık Kardashian ailesi

kimye house

Keeping up with the Kardashians programı ne zaman başladı artık hatırlamıyorum. Kim Kardashian ve ailesinin yaşamlarından kesitlerin gösterildiği program o kadar popüler oldu ki tüm aile birer ünlüye dönüştü. İlk olarak aynı evde beraberdiler. Sonrasında giderek ünlenmeleri ile tabii kazançları da arttı. Kim Kardashian ikinci evliliğini Kanye West ile yapınca sadece TV yıldızı olarak kalmak istemediğini bize yer aldığı reklam kampanyaları ile gösterdi. Dergilere verdiği pozlarla da kendi hakkında konuşturmayı başardı ve bu onun, beraberinde de ailesinin daha da ünlenmesini sağladı. Şimdi yeni programda hepsinin ayrı evi var. Kanye West ve Kim Kardashian’ın evinin değeri 20 milyon dolar.

kourtney kardashian hose

İçinde kendi spor salonu, asansörü ve masaj odası olan Kourtney Kardashian’ın evinin değeri 8.5 milyon dolar.

khloe kardashian house

Khloe Kardashian, kocasından ayrıldıktan sonra Justin Bieber’in evini satın 7.5 milyon dolara satın aldı. 200 şişelik şarap mahzeni, havuzu ve 2 garajı olan evi programda ara ara görüyoruz.

scott disick house

Aileye sonradan katılan Kourtney Kardashian’ın kocası Scott Disick, Beverly Hills’de 5 odalı evi 3.7 milyon dolara satın aldı.

kylie jenner house

Ailenin küçüklerinden Kylie Jenner henüz 17 yaşında. Calabasas’daki 5 yatak odalı evini 2.7 milyon dolara yeni satın aldı.

kendall jenner house

Ailenin modeli Kendall Jenner her geçen gün kariyerinde yükseliyor. LA’deki 2 yatak odalı apartman dairesinin değeri 2 milyon dolar.

bruce jenner house

Son dönemde cinsiyeti ile ilgili değişimle medyada sıklıkla yer alan Bruce Jenner, Malibu’daki evini 4 milyon dolara bu yıl aldı.

kris jenner -house

Ailenin annesi Kris Jenner’in bu evinin için aslında programda görüyoruz. Fakat evin dışı Kardashian takipçileri için farklı gelmiştir. Çünkü başka bir evin dışı programda gösteriliyor.

keeping up with kardashians

İşte program boyunca gösterilen ev. Bu evde yaşamamalarına rağmen programda gösterilmesinin etkisi ile şu an değeri 6.25 milyon dolar oldu.

Yaşamlarını herkesin önünde yaşamak ne kadar kolay bilemiyorum fakat şu an ödedikleri bedellerin karşılığında hepsinin milyon dolarlık evleri var. Yorumu size bırakıyorum…

Fotoğraflar elledecor.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: