Balmain’in Gösterişli Sezonu

balmain sonbahar 2016 6

Buz grileri, uçuk pembe ve bejlerle yaşanacak Sonbahar/ Kış 2016-2017 vaadinde bulunan Olivier Rusteing süper modelleri ile Balmain Sonbahar 2016 koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında tanıttı. Tabii ki ön sıralarda Rusteing’in koleksiyonları için ilham aldığı modellerden biri olan Kendall Jenner’in annesi Kris Jenner ve müzisyen Kanye West vardı.

balmain sonbahar 2016

Kardashian kardeşler televizyonu etkileri altına almakla yetinmeyip dünya modasına ellerini uzattılar. Olivier Rusteing ile yakın arkadaş olan ailenin üyelerinden Kendall podyumda yerini alırken Kim Kardashian’dan ilham alınan koleksiyonda Paris Moda Haftası’nı süsledi.

balmain sonbahar 2016 4

Kim Kardashian genelde renk seçimi olan tonlar Balmain koleksiyonunun renk paletinde baş sıralarda yerini alırken gene onun tarzında sıklıkla görünen kalça kısmı kabarık mini etekler yeni sezon stillerinde göz önündeydi. Rousteing Balmain Sonbahar 2016 koleksiyonu için ‘ Kıvrımlar şimdilerde çok önemli. Şimdinin kadınları daha yuvarlak hatlı ve stilleri için ilhamlarını hip hop sanatçılarından ve reality yıldızlarından alıyorlar.’ diyerek aldığı ilhamında altını çizmiş oldu.

balmain sonbahar 2016 7

balmain sonbahar 2016 10

 

Rousteing podyumda ve kampanyalarında çeşitliliği yansıtmaya da önem veriyor. Yeni kampanyasında Cindy Crawford, Claudia Schiffer, ve Naomi Campbell (yaşları sırasıyla 50, 45, ve 45 ) olan eski süpermodellerle çalışırken bir sonraki sezonda podyumlarda gerçekten yuvarlak hatlı kadınları göreceğimizin de tüyosunu verdi. Victoria’s Secret modellerinin yuvarlak hatlarını unutun, gözünüzün önüne Kim Kardashian kalçalarını getirin. Kanye West bu konuda karısının arkasında durarak ‘ Tüm koleksiyon Kim ile ilgili.’ dedi.

balmain sonbahar 2016 11

 

Balmain Sonbahar 2016 koleksiyonunda gösteriş ön planda. Kalın altın renkli kemerler, baştan aşağı işlemeler, fırfırlar, danteller, tüylerle gösterişi seven kadınların ilgisini çekecek nitelikte. H&M ile yaptığı koleksiyon saatler içinde tüm dünyada tükenirken sın yıllarda Kardashian ailesinden aldığı ilham ve yakın arkadaşlığı ile Balmain koleksiyonu dünyada eskiye oranla çok daha yüksek rakamlarla satılıyor.

balmain sonbahar 2016 foto balmain sonbahar 2016 facebook

Kardashian ailesinin seveni veya nefret edeni var. Aynı şekilde bu koleksiyonu sevenler ve nefret edenler oldu. Sizin fikrinizi çok merak ediyorum. Kardashian ailesi stil yaratmanızda ne kadar etken?

balmain sonbahar 2016 9 balmain sonbahar 2016 8

Koleksiyonda siyah ve beyazın yeri ayrı tutulmuş. Dantelli ve fırfırlı modellerde siyah ve beyaz ana renk olarak kullanılmış.

balmain sonbahar 2016 5

balmain sonbahar 2016 3

_MON1239

Bu arada defilede ilginç bir detay Kendall Jenner’in saçlarının sarı rengi oldu. Kim Kardashian’da kocasının defilesine katılırken platin renkli saçları ile medyanın odak noktası olmuştu. Bu aile medyada göz önüne çıkmayı seviyor ve başarıyorda…

Fotoğraflar Vogue.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: