HMBALMAIN YENİ KOLEKSİYONU

Balmain X H&M Genel Görüntü

Herkesin merakla beklediği, Olivier Rousteing tarafından tasarlanan göz alıcı, güçlü ve zengin detaylı HMBalmain koleksiyonu 3 Kasım akşamı H&M Zorlu Center mağazasında gerçekleşen davetle tanıtıldı. Dünya lansmanı geçtiğimiz haftalarda New York’ta gerçekleşen H&M Balmain koleksiyonu, Türk moda severler ile özel bir parti ile buluştu. Partiye katılanlar HMBalmain koleksiyonu satışa açıldığında çığlıklar atarak ürünlere saldırdılar ve askılardan hızla ellerine ne geçerse aldıkları parçalarla 2 dakikada tüm ürünleri tükettiler.

Ahu Yağtu

 

H&M Zorlu Center mağazasında gerçekleşen davette; moda, sanat, spor ve cemiyet dünyasının birbirinden ünlü isimleri bir araya geldi. HMBalmain koleksiyonu, tüm dünya ile aynı anda 5 Kasım’da seçili mağazalarda satışa sunuluyor. 

Burcu Esmersoy Başak Dizer

Ceylan Çapa

H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliği yaptığı davet Türk moda severlerin akınına uğradı. Tülin Şahin, Ece Sükan, Didem Soydan, Ayşe Kucuroğlu, Aslı Şen, Bahar Şer, Feryal Gülman, Şirin Ediger, Ahu Yağtu, Başak Dizer, Edis Görgülü, Burcu Esmersoy, Pınar Tezcan, Özge Ulusoy, Umut Eker ve daha pek çok isim davette yer aldılar. Düzenlenen özel sosyal medya yarışması ile davetiye kazanan Vogue Türkiye okuyucuları ve H&M Türkiye takipçilerinin yanı sıra pek çok basın mensubu, blogger ve moda sever de partiye katıldı.

Didem Soydan Özge Ulusoy Ediz Görgülü

Partiye katılan bazı ünlüler HMBalmain koleksiyonundan parçalarla poz verdiler. Gece ile ilgili basında en çok yer alan haberlerden biri mağazanın talan edilmesiydi. Bazı ünlüler, cemiyet hayatından isimler ve daha bir çok kişi saat 20:00’de mağaza özel satışa açıldığında çığlıklar atarak ürünlere saldırdılar ve askılardan hızla ellerine ne geçerse aldıkları parçalarla 2 dakikada ürünleri tükettiler.

Şahit olduğum bu olay sonrasında yorum fazla yapmak istemiyorum. Sadece yaşanan anı kameraya çekmek ve şaşkınlıkla izlemek dışında bir şey yapamadım. Ben ne mi aldım derseniz, önümde duran ve kimsenin ilgilenmediği bir kutuyu elime aldım ve içinden koleksiyondan en beğendiğim kemerlerden biri çıktı.

Özge Ulusoy

Pınar Tezcan Özçapkın Yasemin Kay Allen
Tülin Şahin

HMBalmain koleksiyonunda gerçekten çok şık ürünler var. Özellikle gece için stil yaratmanıza yardımcı olacak parçalarla beraber gündüz şık görünüm yaratmayı sevenler için zevkle kullanacakları üstler, pantolonlar ve ceketler var. Her biri Kreatif Direktör Olivier Rousteing tarafından özel olarak tasarlanan Balmain x H&M parçaları lüks işçilik ve güçlü bir silüet sunuyor. Koleksiyon kadın ve erkek için tasarımların yanı sıra aksesuarlar da içeriyor.  Balmain x H&M koleksiyonu, 5 Kasım Perşembe günü H&M Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi ve Ankara CEPA mağazaları’nda satışa sunulacak.

Umut Eker

 

 

New York’ta düzenlenen defileden koleksiyona göz atabilirsiniz. Bazı parçalar maalesef Türkiye’de göremeyeceğiz. Yurt dışına giden arkadaşlar şanslı 😉

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: