Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Stilleri

Bahar / Yaz 2017 sezonunun modasının tanıtıldığı defilelerden oluşan New York, Londra, Milan ve Paris Moda Haftaları tamamlandı. Eylül ve Ekim ayı ile beraber önümüzdeki yazın modasını Moda Haftaları ile gördük. Defileleri izlemeye gelen bloggerlar, moda editörleri, endüstride yer alanlarla beraber tabii ki ünlülerin moda haftaları stilleri ile de bu sezonun trendleri ortaya çıktı. Moda haftaları yeni sezonun haberciliğini yaparken izlemeye gelenler sayesinde şimdiki sezonun sokak modası trendleri de ortaya çıktı. Ön sıralarda yerlerini alan ünlüler arasında Rihanna, Jennifer Lawrence, Kate Moss, Gigi Hadid ve Paris’te hırsızlığa kurban giden Kim Kardashian West ve daha bir çoğunun stilleri dikkatlerden kaçmadı. Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Stilleri ‘nde; Kate Moss ve Olivia Palermo gece mavisini Sonbahar / Kış sezonunun yeni siyahı olarak belirlerken Hailey Baldwin ve Kardashian korseleri yaşamamıza sokuverdi. Bahar 2017 Yaz sezonunda ne kadar fazla o kadar parlak olan dikkatleri çekerken şimdiden Gigi Hadid Max Mara parlak ceketi ile sokaklarda salınıverdi.

Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Stilleri

Victoria Beckham: Kadınsı Çiçekler

Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Modası

 

Aynı zamanda tasarımcı olan ve kendi markası Victoria Beckham ile moda endüstrisinin içinde yer alan Beckham birbiri ile uyumlu etek üst takımı ile çiçekleri Sonbahar’a taşıyor.
Rihanna: Yeni Kürk
Kedi ve köpek sahibi olup aynı zamanda hayvansever olarak kürklere karşıyım. Sahte kürkleri her daim tercih etmenizi öneririm. Umarım Rihanna’nın sandaletlerindeki ve tabii üstündeki kürk gerçek değildir. Bu yıl sandaletlerde tüylerle beraber omuzları açıkta bırakan üstler trend, sizde farkındalıkla kürklerinizi giyin.
Kate Moss: Gece Mavisi Takım 
4
Gece mavisi sadece Kate Moss’da değil Olivia Palermo’da dikkatimizi çekti. Kadifeler bu kışın trendlerinden olunca listemizde yer almamasına imkan yoktu. Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Stilleri arasında özellikle 35 yaş üstü bayanların gece tarzları için önerilenler listesinin üst sırasında yerini aldı.
Olivia Palermo: Seksi Örgüler
3
Stil ikonu Olivia her daim kendi tarzını gösteriyor. Gece mavisi rengindeki örgü üst ve eteğini şık aksesuarlarla kombinlemekle beraber omuz dekoltesinin devam edeceğinin haberini iletiyor.
Dakota Johnson: Boho Amerikalı
2
Rahat olmak demek şık olmamak demek değil. Zahmetsiz ve kolay görünüm yaratan Dakota bize Milano sokaklarındaki rahatlığını elbise ve kot ceket kombini ile yansıtıyor. Gucci elbisesi ve botları ise favorim oldu.
Rihanna: Omuzlar Açıkta
03-best-paris-street-style
Omuz dekoltesi demişken Rihanna bir kez daha Moda Haftasında Ünlülerin Sokak Stilleri arasında yerini alsın. Dior defilesinin gözdesi Rihanna Paris sokaklarında her zamanki seksiliği ile ışıldadı.
Kim Kardashian West: Modern Gece Elbise 
7
Bir kaç sezondur gözde olan gece yatarken giydiğimiz satenler elbise veya üst olarak yaşamlarımızda. Onun kadar cesur olur muyuz bilemiyorum. Fakat saten iç çamaşırı görünümlerindeki üstler ve elbiseler trend.
Hailey Baldwin: Korse
9
Deri pantolonlardan vazgeçemedik şimdide onları korselerle tamamlıyoruz. Bel kısmını ön plana çıkartan korseleri denemeye başlamanızı tavsiye ederim çünkü Yaz sezonunda varlar.
Kendall Jenner: Ben Buradayım Botları
8
Diz üstü botlar zaten popülerdi ama şimdi kıyafetimizden daha çok desenleri ile öne çıkıyorlar.
Gigi Hadid: Ve o palto
10
Hadid Bogo çantası ile beraber altın renkli Max Mara paltosu ile ben buradayım ve bana bakmadan geçemezsiniz diyor. Tüylü sandaletleri de dikkatimizden kaçmadı.
Fotoğraflar Vogue.com aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: