ÇAĞATAY ULUSOY, TUTKULU AŞK FİLMİ DELİBAL’IN BAŞROLLERİNDE

 DELİBAL 3 (24)

Ay Yapım yapımcılığında gerçekleşen, başrollerini Çağatay Ulusoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun paylaştığı  “Delibal” tutkulu ve sürprizlerle dolu bir aşk hikayesini sinema perdesine taşıyacak. 25 Aralık 2015’te sinemalarda olacak Delibal ile özlem duyduğumuz gençlik aşk filmlerini de perdede izleme şansına sahip olacağız. Mimarlık öğrencisi ve hobi olarak amatör müzik yapan Barış (Çağatay ULUSOY), hayatın tadını çıkarmaktadır. Füsun’u (LEYLA LİDYA TUĞUTLU) ilk gördüğü anda hayatında hiç bilmediği bir duyguya kapılmıştır. Hep teğet geçen aşk bu defa Barış’ı yakalamıştır…

DELİBAL 3 (8)

Barış, Füsun’un peşine düşer. Kimdir bu kız? Nerede yaşar? Ne yer? Ne içer? İsmini bile bilmediği ama aşık olduğu bu kıza bir şekilde ulaşmalıdır. Ve sonunda ulaşır… Füsun’u bulmak, ulaşmak tamamdır da; aklında üniversiteyi derece ile bitirip Amerika da master yapmaktan başka şey düşünmeyen Füsun’u bir de aşka ikna etmek lazımdır.

DELİBAL 1 (1)

Yakışıklı, akıllı ve içten olan Barış, sonunda bunu da başarır. Füsun’u kendine aşık eder ve evlenirler. Her şey masallarda ki gibidir. Ve masal bir gün bozulur..

021020151212559011173

Filmin yayınlanan ilk fragmanında izlediğimiz Çağatay Ulusoy ile Leyla Lydia Tuğutlu’nun öpüşmesi sahnesi fragmanın en çok konuşulan sahnesi olurken, Çağatay Ulusoy’un şarkı söylemesi de fragmana olan ilgiyi arttırdı.

Filmi izlemek istediğiniz salonu linke tıklayarak seçebilirsiniz. 

Fotoğraflar Ay Yapım aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: