Point Break: Kendi Kırılma Noktanı Keşfet

Point Break; 1991’de Keanu Reeves´in ve Patrick Swayze´in başrolünü oynadığı ve o dönemin en ses getiren filmlerinden biri olmuştu. Unutulmaz aksiyon ve extreme sahneleri ile adından söz ettirmişti. Yüksek adrenalinli ve aksiyon dolu film pek çok cesur atletik sahneye sahipti.

point-break-keanu-reeves-and-patrick-swayze

point break

2015 yılında yönetmen koltuğuna oturan Ericson Core bizi bir kez daha heyecana ve aksiyona doyacağımız Point Break ile bir araya getiriyor. Bu sefer filmin başrollerinde Luke Bracey, Edgar Ramirez ve Teresa Palmer yer alıyor.  Point Break filminin yeniden çevriminde, yine heyecanlı atlayışların ve kovalamacaların bol olduğu bir aksiyon izleyiciye sunuluyor.

point break film point break point break

Point Break filminin konusu: Johnny Utah genç bir FBI ajanıdır. Gizli bir görevle elit sporculardan oluşturulmuş ve başında Bodhi adındaki bir adamın yer aldığı bir hırsızlık çetesine sızar. Pek çok yeteneğe sahip olan bu sporcular polis güçlerinin dikkatini çekmektedir; zira sıra dışı yöntemlerle birçok suç işlemektedirler; şüpheler üzerlerindedir. tah gizli kimliği ile, hayatını tehlikeye atarak, bu suç mimarlarına olan güçlü bağını kanıtlamak için mücadele eder.

point break point break point break

Filmin extreme spor sahnelerinde dünyanın en iyi surf, kanatlı tulum, snowboard, serbest tırmanış ve hız motorsikleti sporcuları yer alıyor.

point break

‘Yaşamaktan korkanlar, ölümden korkanlardan daha fazla’

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: