Adriana Lima, Doutzen Kroes, Joan Smalls ve Natasha Poly’nin yer aldığı H&M Yaz 2015 kampanyası

h-and-m-summer-1

H&M marka olarak hazırladığı kampanyalarla ses getirmeye devam ediyor. Yaz sezonu için 2013’te Beyonce’nin yüzü olduğu ve klip çektiği H&M yaz kampanyasından sonra 2014’te ikonik model Gisele Bündchen H&M için kamera karşısına geçti. Geçen yaz Bob Sinclair tarafından düzenlenen Gisele’n şarkı söylediği klip hatırlarsınız. Bütün yazı ve hatta kış dönemini bu şarkı ile geçirdik.Uzun süre listelerde kaldı.
beyonce h&m

 

gisele hm 2014 summer

Şimdi karşınızda 2015 Yaz’ına damga vuracak yeni kampanyasında sıra. Süper modeller Adriana Lima, Doutzen Kroes, Joan Smalls ve Natasha Poly yeni H&M kampanyasının yüzleri olarak her yerde..

h-and-m-summer-3

Yeni sezon kaftanları, bikinileri ve bohem ruhunun 4 süper modelin yer aldığı ve yakın zamanda video kliplerini de izleyeceğimiz kampanya ile tanıtan H&M iddiasını devam ettiriyor.

h-and-m-summer-2

 

h-and-m-summer-4

 

H&M kampanyası için Swedish House Mafia grubunun üyeleri DJ duo Axwell /\ Ingrosso tarafından ‘Sun is Shining’ parçası özel olarak hazırlandı. Süpermodellerin yer aldığı video klibi çok yakında filmstilmoda’da izleyebileceksiniz.

hm summer backstage 2 hm summer backstage 1

 

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: