15 Mayıs’ta ‘Gelecek Çılgınların Olacak’ – Mad Max: Fury Road

image001

 

Mad Max Fury

mad-max-620x349 mad-max-fury-road-4 maxresdefaultMel Gibson’ın başrol oynadığı 1980lerin fenomen filmlerinden Mad Max film serisininin devam filmi 15 Mayıs 2015’te vizyona giriyor. Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller’dan, Yol Savaşçısı, Max Rockatansky’nin dünyasına dönüş filmi “Mad Max: Fury Road,” geliyor. Mad Max serisinin hayranı olarak da heyecanım artıyor..

Mad Max Fury

Mad Max Fury

Charlize Theron, Tom Hardy, Zoe Kravitz, Rosie Huntington-Whiteley ve Abbey Lee Kershaw’un rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü. Geleceğin dünyasında futuristik çizgisiyle dikkat çeken film özellikle görsel efektleri, set tasarımı, makyajları, kostümleri ve tabii ki aksiyon sahneleri ile göz dolduracak gibi duruyor.

george miller mad max

warner-releases-pair-of-badass-new-images-for-mad-max-fury-road-166330-a-1406875817-470-75

Mad Max Fury Road konusu ise ‘Çalkantılı geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır. Yine de, Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasına sürüklenir. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar. Joe ise kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir.’

Ülkemizde ve dünyada 15 Mayıs’ta vizyona girecek MAD MAX: FURY ROAD filminin, 30 yıldan fazla süre önce başlayan hikayesini anlatan LEGACY fragmanında dünyadaki kaosla beraber çılgınlığın ortaya çıkışını ve şimdiye nasıl geldiğini görebilirsiniz.

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: