Kendall Jenner ile HMBALMAINATION akımına sen de katıl!

balmain kendall jenner hm

HMxBalmain ortaklığı için hazırlanan tanıtım ve reklam kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Önce Billboard müzik ödüllerinde duyurusu yapılan ortaklık, Gigi Hadid, Kendall Jenner ve Jourdan Dunn gibi ünlü modellerin yer aldığı reklamlarla koleksiyonda yer alan parçalar ortaya çıktı.

hm balmain

balmain-hm-campaign-preview-2

New York’ta ünlülerin katıldığı muhteşem bir defile ve  The Back Street Boys grubunun konser verdiği after party ile hız kazandı.

hm balmain backstage hbz-balmain-hm-gigi-hadid-kendall-jenner

Koleksiyonun satışa çıkacağı 5 Kasım tarihi öncesi Kendall Jenner’in başrolünde yer aldığı moda filmi yayına çıktı.

HMBalmaination kampanyası için hazırlanan moda filminde Balmain markasının baş tasarımcısı Olivier Rusteing’in yakın arkadaşı ve koleksiyona ilham veren Kendall Jenner yer alıyor. Moda filminin ilhamı ise daha önce bir çok moda çekimine ilham olan 1979 yapımı The Warriors filmi. Filmde, bir sokak çetesi, başka bir çete liderini öldürmekle suçlanır. Fakat bu suçlama asılsızdır. Coney Island’daki kendi çetelerinin bölgelerine metro ile geri dönerken kostümlü bir grup çete üyesi ile savaşmak zorunda kalırlar.

hm kendall jenner

HMxBalmain kampanyası için hazırlanan moda filminde Kendall Jenner savaşçıları ile beraber fütüristik bir metronun içinde farklı kostümler giymiş çete üyeleri ile dans yarışı yapıyor. Kendall Jenner’in savaşçılarının ismi ise The Kendalls. Metro daha önce çekilen reklam kampanyasındaki fotoğraflarındaki dekorun aynısı.

balmain-kendall-dance-video

The Warriors filmindeki ‘Savaşçılar, oyun oynamak için ortaya çıkın’ sözünü HMxBalmain filminde Kendall Jenner çete üyeleri için söylüyor. Olivier Rusteing’in metro operatörü olarak izlediğimiz filme hazırlanan özel müzikle beraber video klibe dönüşmüş. H&M marka olarak tanıtım ve kampanyalarında her zaman başarılı ve Balmain ile bunu bir kez daha ispatlıyor. Filmi zevkle izleyeceğinize eminim.

kendall-jenner-balmain-hm-runway-h724

Kendall Jenner kampanyalarda yer almakla beraber HMxBalmain defilesinde de podyumda modellik yaptı.

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: