Cannes Film Festivali 2016 Kırmızı Halı’nın En Şıkları ve Son Haberler

Fransa’nın ünlü sahili Cannes’da her yıl gerçekleşen Cannes Film Festivali 69. kez düzenleniyor. Palme D’Or için yarışan filmlerle beraber yarışma dışı olup galasını Cannes’da yapan filmler bir arada olunca sadece Avrupa değil, Amerika, Kore, Çin gibi dünya sinemasından bir çok isim, ünlüler, modeller ve şarkıcılar kırmızı halıda boy göstermek için Cannes’a geliyor.

cannes film festival 2016

Cannes Film Festivali oyuncular ve modellerin kendilerini gösterme yeri. Eskiden sahillerde ünlü olmak, tanınmak için gazetecilere poz veren üstsüzler artık yok. Onların yerini kırmızı halıda ve film galaları dışında organize edilen davetlerde seksi ve neredeyse hayal edecek bir şey bırakmayan açık gece elbiseleri ile modeller ve oyuncular aldı. Cannes‘da davetler ve galalar dışında gece boyu film şirketlerinin filmlerini tanıtmak için, sektörü bir araya getirmek için ve yeni projelerini tanıtmak için düzenlediği partilerle beraber L’Oreal gibi markaların organize ettiği davetler de düzenleniyor. En dikkat çekenlerden biri ise Amfar vakfının her yıl Cannes’da düzenlediği defile ve bağış gecesi.

Cannes Film Festival 2016

Festivalin başlangıcında Woody Allen’ın filminde oynayan ve yeni filmi Shallow Water tanıtımını yapan Blake Lively stili ile kırmızı halıda ve sokakta basının gözdesi oldu.

Cannes Film Festival 2016

Kırmızı halıda 2. çocuğuna hamile Blake Lively, dekolteler yerine elegan ve kadınsı görünüm yaratarak bizden tam not aldı. Kaliteli olarak da dikkat çekmeyi başarmak bence ayrı. Dekoltelerle hayal gücüne yer bırakmadan tenini göstermeye çalışan ününü arttırmaya çalışanların başında da modeller geliyor.

Bella Hadid
Bella Hadid
Cannes Film Festival 2016
Izabel Goulart

En dikkat çeken çiftlerin başında Para Tuzağı filminin galasına katılan George Clooney ve karısı Amal Clooney oldu. Bu sene boşanan Sean Penn ve Charlize Theron, Sean Penn’in yönettiği ve Charlize başrol oynadığı galada dostluklarını gösterdiler.

para tuzağı

Cannes Film Festival 2016

Irina Shayk
Irina Shayk

cannes film festival 2016

cannes film festival 2016 1

Cannes Film Festivali 2016’da, alkol problemi yaşayan ve aşırı kilo alıp ekranlardan uzak kalan Mischa Barton yeniden ben varım ve buradayım diyerek ortaya çıktı.

cannes film festival 2016

Cannes Film Festivali 2016’da dikkat çeken çiftlerden Orlando Bloom kırmızı halıda ayrı ayrı poz versede instagrama Katy Perry’nin yüklediği fotoğrafla ilişkilerini herkese duyurdular.

katy perry orlando bloom

‘We Cannesn’t’ hastagi ile yayınladığı fotoğrafla ilişkilerini resmileştirdiler. Cannes’da bir diğer ilişki haberi de Adriana Lima’dan geldi. Chopard’ın davetine katıldığı Joe isimli sevgilisi ile mutluluk pozları verdi. Adriana-Lima--Chopard-Party-at-2016-Cannes-Film-Festival--06_1

Cannes-Film-Festival-2016

cannes film festivali 2016

katy perry cannes film festival 2016 loreal Irina-Shayk-Cannes-JR-051916 Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: