#HMBALMAINATION New York’ta büyük moda etkinliği ile tanıtıldı

Olivier Rousteing, Kendall Jenner

BFA_HMxBalmainAlessandra Ambrosio, Bella Hadid, Ophelie Guillermand, Olivier Rousteing, Dudley O'Shaughnessy, Constance Jablonski, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Benjamin Benedek

Herkesin merakla beklediği, Olivier Rousteing tarafından tasarlanan göz alıcı, güçlü ve zengin detaylı HM x Balmain koleksiyonu New York Wall Street’de ünlülerin yer aldığı bir defileyle dünyaya tanıtıldı. 5 Kasım’da dünya çapında 250 mağazada satışa çıkacak HM x Balmain, Türkiye’de H&M Zorlu Center, H&M İstinye Park, H&M Bağdat Caddesi ve H&M Ankara CEPA mağazalarında satışa çıkacak.

Olivier Rousteing, Kendall Jenner

Fütüristik metro sistemi temalı ortamda, moda ve müzikle birlikte koleksiyonun kutlandığı gece Rousteing’in tasarımları kadar cesur ve güçlüydü. Kendall Jenner’in yer aldığı kampanya müzik videosunun özel gösteriminden sonra dans grupları, konukları Gigi ve Bella Hadid, Jourdan Dunn, Karlie Kloss, Joan Smalls ve Alenssandra Ambrosio gibi mankenlerin de yer aldığı defileye hazırladı.

BFA_HMxBalmainBackstreet Boys

Defileden sonra, Backstreet Boys 90’ların enerjisini canlandıran özel canlı performansıyla #HMBalmaination’ı ünlüler ve moda basının yer aldığı kitle kutladı. Balmain’in Kreatif Direktörü Olivier Rousteing, “Bu gece benim bir hayalim gerçekleşti. H&M’le işbirliği yapmak benim için bir onur ve bugünkü lansman hiçbir zaman unutamayacağım bir şey olacak” diyor.

Kylie Jenner

BFA_HMxBalmainJourdan Dunn, Kendall Jenner, Ann-Sofie Johansson, Olivier Rousteing, Dudley O'Shaughnessy, Gigi Hadid

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson: “Lansman enerji dolu, pozitif ve göz alıcı haliyle Balmain x H&M koleksiyonunu tam olarak yansıtıyordu. Bu, hayatta bir kez yaşanılabilecek bir deneyimdi ve koleksiyon mağazalarda yerini aldığında bu hissi dünyanın her yerindeki müşterilerimizle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz” diyor.

BFA_HMxBalmainGigi Hadid, Kendall Jenner, Jourdan Dunn

BFA_HMxBalmainEllie Goulding

BFA_HMxBalmainDiane Kruger

BFA_HMxBalmainAlexa Chung

HM x Balmaination, ilk kez gören özel konuklar arasında Kylie Jenner, Diane Kruger, Rosie Huntington-Whiteley ve Alexa Chung  yer alıyor.

BFA_HMxBalmainKendall Jenner BFA_HMxBalmainKarlie Kloss BFA_HMxBalmainJourdan Dunn

BFA_HMxBalmainJoan Smalls BFA_HMxBalmainGigi Hadid BFA_HMxBalmainDudley O'Shaughnessy BFA_HMxBalmainBella Hadid BFA_HMxBalmainAlessandra Ambrosio-2

Fotoğraflar H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: