Sonsuz gençliğe sahip bir kadın aşk yaşamak isterse neler olur?

MAR17_AOA_00737_R

“Bana sonsuza kadar unutmayacağım bir şey söyle.”  – Adaline Bowman

29 yaşında ölümsüzlükle ‘ödüllendirilen’ bir kadın aşk yaşamak isterse neler olur? 20’nci yüzyılın başlarında doğan Adaline Bowman’ın aklına 21’inci yüzyılın başını görecek kadar yaşayacağı gelmemişti, ta ki mucizevi bir şekilde ölümden kurtulup sonsuz gençliğe kavuşana kadar.

15APR_AOA_05421_R

Adaline 29 yaşındayken yaşlanmamaya başlar ve hayatında daha önce hiçbir insanın tecrübe etmediği bir süreç başlar.  Bu önemli kader anı, onu yıllarca süren ve benzeri olmayan bir yolculuğa çıkarır. İki dünya savaşı, 1960’ların tasasız zamanları ve günümüzün modernlikleri arasında küresel değişimlerle hayatı ve aşkı yaşar.

AOA_02760

Gossip Girl dizisinde kendisine ve stiline hayran olduğumuz Blake Lively, diziden sonra sinema filmlerindeki oyunculuğu ile karşımıza çıkmaya başladı ve kesinlikle doğru seçimi yaptı. Savages, The Town, Green Lantern gibi filmlerde izlediğimiz Blake Lively‘i şimdi sonsuz gençliğe sahip Adaline olarak izleyeceğiz. Ve tabii ölümsüz bir kadın olarak aşkın kolay yaşanamadığına da tanık olacağız.

2APR_AOA_07441_R

20. yüzyılın başında doğmuş olan Adaline, geçirdiği bir kaza sonucu hiç yaşlanmamakla ‘ödüllendirilir’. Mucizevi bir şekilde neredeyse 80 yıldır, 29 yaşında kalmayı başaran Adaline Bowman (Blake Lively), münzevi bir hayat sürmekle beraber sırrını ortaya çıkarabilecek hiç kimseyle fazla yakınlaşmıyordur. Bu sırrını yalnızca kızı biliyordur. Tesadüfen karizmatik yardımsever Ellis Jones’la (Michiel Huisman) tanışması hayata ve aşka duyduğu tutkuyu yeniden alevlendirir. Ellis’in anne babasıyla (Harrison Ford ve Kathy Baker) geçirdiği bir hafta sonu, gerçeğin ortaya çıkması tehlikesi yaratınca, Adaline, hayatını sonsuza dek değiştirecek bir karar verir.

AOA_02852

AOA_05531

Yönetmenliğini Lee Toland Krieger’in üstlendiği Ölümsüz Aşk filminin oyuncu kadrosunda Blake Lively ile beraber Ellen Brustyn, ve Harrison Ford yer alıyor.

Ölümsüz Aşk’ta, romantik ve aynı zamanda dramatik aşk hikayesini izlemek istediğiniz sinema salonları için tıklayın.

AOA_02303

Fotoğraflar Pinema aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: