Sinemanın ikonu Johnny Depp’ten bir ilk

Johnny-Depp

O sinemanın en ünlü korsanı Jack Sparrow, Dead Man’de Willaim Blake’in alter egosu, 21 Jump Street’de toy polis, Cry Baby’deki kötü çocuk, Makas Eller’de fantastik yaratık ve Arizona Dream’de geçmişi ile yüzleşen adam. 3 jenerasyondur Johnny Depp’i sinemada en gerçekçi karakterlerden en hayal ürünü olanlara kadar birbirinden farklı rollerde izliyoruz.  Emir Kustarica ve Jim Jarmusch gibi auteur yönetmenlerden gişe filmlerine kadar oyunculukta sınırı olmayan Depp Hollywood’un ikonu.

johnny depp

Şu sıralar Karayip Korsanları serisinin beşinci filminin çekimlerinde olan Johnny Depp, ikon marka Dior için kamera karşısına geçecek. Oscar ödüllü Natalie Portman (Miss Dior) ve Oscar ödüllü Charlize Theron (J’Adore) için kamera karşısına geçmişti. François Demachy’nin yarattığı yeni Dior iksiri için Johnny Depp’i Oscar kadrosuna dahil eden Dior, yıldız ekibiyle göz kamaştırıyor.

j'adore parfüm

Dior kampanya yüzleri konusunda çıtayı her zaman yüksek tutan bir marka. Dior Homme Sport’la bütünleşen Jude Law ve Dior Homme için objektif karşısına geçen Robert Pattinson da Dior’un unutulmaz yüzleri.

dior-homme-4

Johnny Depp’i Karayip Korsanları’ndan önce Ekim 2015’te ABD tarihinin en azılı suçlularından biri olan Whitey Bulger’i canlandırdığı KARA DÜZEN / BLACK MASS olarak izleyeceğiz.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: