Moda Haftaları’ndaki stili ile yıldızlaşan Kendall Jenner trend yaratıyor

Kendall-dressed-impress-strappy-sheer-outfit-alongside

Arda arda gelen New York, Londra, Milano ve Paris Moda Haftaları tamamlandı. Yüzlerce markanın ve tasarımcının defilelerinden geriye 2016 Bahar’ının trendleri, renkleri ve stilleri ortaya çıktı. Aynı zamanda moda haftalarına katılan davetlilerin; ünlüler, bloggerlar ve modellerin sokak stillerinin hayranlık verici görüntüleri karşımıza çıktı. Sizlerle New York, Londra, Milano ve Paris moda haftalarının dikkat çeken sokak stillerini paylaştım. Bu sokak stilleri içinde bir çok büyük markanın defilelerine model olarak katılan reality yıldızı Kendall Jenner’in moda haftalarındaki sokak ve gece stili için ayrı yazı yazmak istedim.

Givenchy After Party Kendall Jenner

Kendall Jenner, sokak stillerinde ve gece davetlerinde eskiye göre daha iddialı stillerle karşımıza çıktı. Yakın arkadaşı model Gigi Hadid ve Cara Delevingne ile genelde beraber görünen Kendall Jenner ablası Kim Kardashian stilinin aksine daha şık ve trendy bir görünüme sahip. Sonbahar 2015 ve Bahar 2016 trendlerinin yansıması stillerindeydi. Tulumlardan yüksek belli pantolonlara, sivri burunlu bootilerinden, transparan üstlerine kadar ilham verici görünümler yarattı.

Harper Bazaar icon event kendall jenner

Sokak stilinde tarzı genelde sportif şıklık olan Kendall Jenner, vücut hatlarının verdiği özgüvenle gece için vücut hatlarını gösteren kıyafetleri tercih ediyor.

 

Cara Delevingne kendall Jenner

Chanel defilesine Cara Delevingne ile elele geldi.

gigi hadid kendall jenner

Kendall Jenner ve Gigi Hadid, Vogue’un partisinde beraber dans ettiler.

Kendall Jenner

Shiatzy Chen defilesinin ön sırasında metalik renk ve pudra pembesi kombini ile yer aldı.

Kendall Jenner

Yüksek belli pantolonu, boğazlı kazağı ile Sonbahar trendlerinin şık görünümünü yaratmış. New York’ta çizgili ceketi ve geniş paça pantolonu ile bir kez daha trendleri üzerinde gördük.

Kendall jenner style

Kendall Jenner

Kendall Jenner

Baştan aşağı tek renk giydiği sokak stilleri ile beraber kürk yakalı siyah stili ve kürk ceketli gece stili Sonbahar trendleri için ilham veriyor.

Kendall-Jenner-Paris-2

Kendall-Jenner-Paris

Bazı zamanlar trendleri stilinde ortaya çıkaran Kendall Jenner bazen de kendinden beklenmeyen sürpriz görünümler yaratıyor.

Kendall Jenner Gigi Hadid style

Kendall jenner

Fotoğraflar Getty Image ve RCFA aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: