Cannes2015’de Natalie Portman, Matthew MacConaughey, Naomi Watts ve Diane Kruger filmlerinin galası gerçekleşti

cannes film festival day4

68. Cannes Film Festival’inin 4. günü Gus Van Sant’in yönettiği The Sea of Trees filminin basın toplantısı ile başladı. Bir çiftin yaşadıkları krizin anlatıldığı filmde başrollerini Naomi Watss ve Matthew McConaughey paylaşıyor.

the sea of trees 2

Altın Palmiye için yarışan filmin akşam düzenlenen galasına filmin ekibi katıldı. Matthew MacConaughey Dolce and Gabbana takımı ile çok şıktı. Naomi Watts galaya sırtı komple açık Armani Prive tasarımı gece elbisesi ile katıldı.

the sea of trees

The Sea of Trees filming galasına katılan ünlüler arasında L’Oreal markasının temsilcisi olan Jane Fonda vardı. 77 yaşındaki ünlü oyuncu, her yaşta seksi olunabileceğinin ispatı olarak vücudunu saran Atelier Versace elbisesi ile gecenin en dikkat çekenlerinden oldu.

Actress Jane Fonda poses on the red carpet as she arrives for the screening of the film "The Sea of Trees" in competition at the 68th Cannes Film Festival in Cannes, southern France, May 16, 2015.       REUTERS/Eric Gaillard   TPX IMAGES OF THE DAY - RTX1D95J
Jane Fonda

Jane Fonda - Natasha Poly

Natasha Poly - Michael Kors

Sienna Miller - Valentino
Sienna Miller – Valentino

Aynı gece Natalie Portman’in kendi yönettiği ve oynadığı, Cannes Film Festivali’nde özel gösterimi olan A Tale of Love and Darkness galası gerçekleşti. Israil’in kuruluşunda bir ailenin yaşadığı deneyimlerin anlatıldığı filminin galasına Dior gece elbisesi ile katıldı.

todas_las_fotos_de_celebrities_y_alfombra_roja_de_la_edicion_68_del_festival_de_cine_de_cannes_2015_con_sienna_miller_natalie_portman_cate_blanchett__930096718_800x

16 Mayıs’ta bir askerin savaş sonrası yaşama uyum sağlamakta yaşadığı sıkıntıların anlatıldığı Maryland filminin basın toplantısı ve galası gerçekleştirildi. Un certain Regard bölümünde gösterilen filmin başrollerinde Diane Kruger yer alıyor.

diane-kruger-in-dolce-and-gabbana-disorder-cannes-film-festival-photocall

Diane Kruger gündüz Dolce and Gabbana Sonbahar 2015 tasarımı elbisesini tercih ederken, geceye Prada tasarımı abiye elbisesi ile katıldı.

diane-kruger-prada-disorder-cannes-film-festival-premiere

17 Mayıs’ta, Carol filminin basın toplantısı gerçekleşti. Far From Heaven filminin yönetmeni Todd Haynes tarafından yönetilen filmin başrollerinde Cate Blanchett ve Ronney Mara rol alıyor. 50lerin Amerika’sında iki kadın arasında yaşanan aşkın konu edildiği film Altın Palmiye için yarışıyor.

CANNES, FRANCE - MAY 17:  Actresses Cate Blanchett and Rooney Mara attend a photocall for "Carol" during the 68th annual Cannes Film Festival on May 17, 2015 in Cannes, France.  (Photo by Andreas Rentz/Getty Images)
Cate Blanchett ve Rooney Mara

Her iki oyuncu basın toplantısına Alexander McQueen tasarımı elbiseleri ile katıldıları.

"Carol" Photocall - The 68th Annual Cannes Film Festival

Cate Blanchett filmin basın toplantısında bir çok kez kadınlarla çıktığını söyledi. Filmin gala fotoğraflarını yarın filmstilmoda’da bulabilirsiniz.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: