Cannes Film Festival 2014 kırmızı halı – 3. ve 4. gün

cannes film festival frida pinto

Cannes Film Festivali bu yıl tam anlamıyla ünlülerin kırmızı halıda şıklık yarışına dönüştü. 25 Mayıs’a kadar devam edecek festivalde her gün film galaları ve basın tanıtımları gerçekleşiyor. Yeni filmlerin izleyicilerle buluştuğu ve tüm dünyanın gözlerinin çevrildiği festivalde kırmızı halıda stilleri ile dikkat çeken ünlüleri ilk gününden itibaren sizlerle burada paylaşıyoruz. Şimdi 3. ve 4. gün kırmızı halı ünlüleri ve stilleri:

blake-lively-gucci-premiere cannes film festival 2014

"The Captive" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

Cannes Film Festivali 2014’e iz bırakan Gossip Girl dizisi ile tanıdığımız, Gucci’nin yüzü olan güzel oyuncu Blake Lively oldu. Kocası Ryan Reynolds’ın filmi Captive galasında tüm gözler ona çevrildi. Muhteşem Gucci Premiere gece elbisesi ile kırmızı halının yıldızı oldu. Elbisesinin farklı açılardan fotoğraflarına baktığınızda ilüzyon etkisini fark edeceksiniz.

"Captives" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

Saint Laurent filminin galasına katılan seksi oyuncu Eva Longoria Gabriela Cadena straples ipek krep gece elbisesi ile kırmızı halıda yer aldı. Yuvarlak vücut hatlarını harika şekilde vurgulamış.

eva-longoria-gabriela-candena

Eva-Longoria-In-Gabriela-Cadena-Saint-Laurent-Cannes-Film-Festival-Premiere

The Homesman filminin başrol oyuncusu Hilary Swank, filminin galasına Atelier Versace tasarımı gece elbisesi ile katıldı.

Hilary-Swank-In-Atelier-Versace-The-Homesman-Cannes-Film-Festival-Premiere

"The Homesman" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

Ben daha çok gündüz gerçekleştirilen filmin basın toplantısı için giydiği Bottega-Veneta PreFall 2014 koleksiyonu elbisesine bayıldım. Sizce nasıl?

cannes film festival hilary swank 2014 bottega veneta

The Homesman filminin galasına seksi model Adriana lima Alexandre Vauthier Sonbahar 2013 Couture straples büstiyerli şampanya rengi gece elbisesi ile katıldı. Elbisesinin göğüs kısmını fazla beğenemedim. Sanki Adriana’nın daha ihtişamlı bir stille karşımıza çıkmasını bekliyordum.

Cannes Film Festival "The Homesman" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

Sonam Kapoor, L’Oreal Hindistan’ın temsilcisi olarak The Homesman filminin galasına katıldı. Elie Saab 2014 couture koleksiyonundan siyah elbisesi ihtişamlıydı.

Freida Pinto, the Homesman filminin galasına Oscar de la Renta koleksiyonundan kavuniçi işlemeli gece elbisesi ile kırmızı halıdaydı.

"The Homesman" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival "The Homesman" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

"The Homesman" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

freida-pinto-michael-kors cannes film festival 2014

Slumdog Millionaire filmi ile tanıdığımız Freida Pinto, Saint Laurent filminin galasına Michael Kors tasarımı sezonun popüler trendlerinden tüylerle zenginleştirilmiş gece elbisesi ile katıldı.

freida

Cate Blanchett, How to train your dragon 2 filminin galasına Givenchy Sonbahar 2014 koleksiyonundan gece elbisesi ile katıldı.

cate-blanchett-givenchy-fall-dress

"How To Train Your Dragon 2" Premiere - The 67th Annual Cannes Film Festival

Filminin basın toplantısına Delpozo Sonbahar 2014 koleksiyonundan farklı kesimli üst ve kısa pantalonu ile tarzındaki iddiasını gösterdi.

Cate-Blanchett-In-Delpozo-How-To-Train-Your-Dragon-2-Cannes-Film-Festival-Photocall

eva-green-elie-saab-red-gown

The Salvation filminin galasına katılan güzel oyuncu Eva Green, Elie Saab Couture 2013 koleksiyonundan kiremit rengi elbisedsi ile kırmızı halıdaydı.

evagreen

Fotoğraflar Getty Image ve Red-Carpet Fashion Awards aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: