Yakın zamanda ‘süper kahraman’ olarak izleyeceğimiz ünlüler

Hollywood’da son yıllarda artan süper kahraman ‘superheroes’ gişe filmleri ile tayt giymeyen ünlü yakında kalmayacak. Marvel şirketi süper kahraman filmlerini ard arda sinemalarda gösterime sokuyor. Yakın zamanda izleyeceğimiz comic book karakterlerini oynayan ünlülerin kim olduğunu ve kimleri canlandırdığını paylaşalım, sizlerde şimdiden favori oyuncunuzun hangi süper kahraman olacağını şimdiden öğrenin.

Channing Tatum – Gambit

channing-tatum-gambit-zoom

Hollywood’un profili en yüksek oyuncularından Channing Tatum sonunda süper kahraman filmlerinde başrol oynuyor. X-Men evreninin karakterlerinden Gambit rolünde izleyeceğimiz Tatum’un rol aldığı Gambit filmi Ekim 2016’da sinemalarda. Bu arada Tatum’un X-Men: Apocalypse filminde de rol alacağı dedikodular arasında.

Michael B. Jordan – Johnny Storm

flameonmichael

Fantastik Dörtlü’nün yeniden çevrimi Ağustos 2015’te sinemalarda. Michael B. Jordan’ı, daha önce Chris Evans’ın oynadığı Johnny Storm karakterinde izleyeceğiz. Diğer rollerde ise Kate Mara ve Milles Teller yer alıyor.

Benedict Cumberbatch – Dr. Strange

doctor_strange_lgx_by_bosslogix-d87ovxe

Cumberbatch’i Kasım 2016’da Doctor Strange olarak izleyeceğiz.

Gal Gadot – Wonder Woman

Wonderwoman - gal gadot

Fast and Furious serisinin oyuncusunu önce 2016’da vizyona girecek Batman v Superman: Dawn of the Justice filminde izleyeceğiz. Daha sonrasında da Wonder Woman olarak kendi filminin başrolünde yer alacak.
Dwayne Johnson – Black Adam
dwayne johnson

Dwayne Johnson, DC comics’in Black adam’ı olarak 2019’da izleyeceğiz.

Paul Rudd – Ant-Man

paul rudd - ant man

Marvel’in en minik süper kahramanı Ant-Man, komedyen Paul Rudd tarafından canlandırılıyor. 17 Temmuz’da sinemalarda.

Chadwick Boseman – Black Panther

Chadwick-Boseman-as-Black-Panther

Kasım 2017’de vizyona girecek.

Jason Momoa – Aquaman

Zack Synder’in yönettiği Aquaman filminin başrolündeki Jason Momoa, Batman v Superman filminde de oynuyor mu henüz bilmiyoruz. Sadece dedikodular arasında var.

Sophie Turner – Jean Grey
jean-grey-800

Game of Thrones’un yıldızı Sophi Turner, gelecek yıl vizyona girecek X-Men: Apocalypse filminde Jean Grey olarak karşımıza çıkıyor.

Ezra Miller – The Flash

the-flash-ezra-miller

We Need to Talk About Kevin filminin yıldızı Ezra Miller, 2018’de The Flash olarak karşımızda. Aynı zamanda Batman v Superman: Dawn of the Justice filminde de oynadığı söylentiler arasında.

Ryan Reynolds – Deadpool

ryan_reynolds_deadpool-deadpool-tv-or-movie-jpeg-54084

2009’daki X-Men Origins: Wolverine filminde Ryan Reynolds’u Deadpool olarak kısa bir rolde görmüştük. 2016’da Deadpool filmi ile süper kahraman rolünde.

Ben Affleck – Batman

movies-ben-affleck-batman

Bildiğiniz gibi Affleck daha önce Daredevil filminde süper kahraman olmuştu. Fakat şimdi çok daha popüler bir süper kahraman olarak karşımızda, Batman. İlk olarak Zack Synder’in Batman v Superman: Dawn of the Justice filminde, ve Justice Leauge filminde de olması bekleniyor.

 Fotoğraflar Getty Image aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: