Suicide Squad – İntihar Timi ‘nden Yeni Fragman Yayınlandı

‘Kötü olmak iyi hissettirir’… Yaşamda varoluş nedenleri kötü olmak olan bir grup suçluya dünyayı kurtarma görevi verilirse neler yaşanır? 2016 yazında bu sorunun cevabını sevgili DC Comics ailesinin kötü üyeleri Suicide Squad / İntihar Timi filmi ile verecek. DC Comics’in bol kötülü çizgi romanı olan Suicide Squad’dan aynı isimle uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda David Ayer oturuyor. Robert  Kanigher ve Ross Andru’nun yarattığı karakterleri uyarlayan isimse Justin Marks. DC Entertainment ve Warner Bros.’un ortak yapımcılığında hayata geçen projenin kadrosunda ise Margot Robbie, Will Smith, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jared Leto gibi yıldız pek çok isim yer alıyor.suicide-squad-cast-confirmed-jpeg-188272

Suicide_Squad_filming_in_Toronto_11

Çizgi roman dünyasının kötü adamlarını bir araya getiren İntihar Timi – Suicide Squad filminin ilk fragmanı Comic- Con’da yayınlanmıştı. Queen’in efsanevi Bohemian Rhapsody şarkısının eşliğinde bol aksiyonlu bir fragmanla bizlere İntihar Timi ekibini tanıtan ilk fragmandan sonra beklentileri arttıran yeni fragman MTV Movie Awards’da yayınlandı.

suicide squad suicide squad suicide squad

Sinemaya uyarlanan çizgi romanlarda bugüne dek hep kahramanların hikayelerini izledik. Fakat bu sene sinema salonlarında kötü adamların başrolde olduğu bir film izleyeceğiz. Henüz vizyonuna aylar olmasına rağmen sabırsızlıkla beklenen DC Entertainment ve Warner Bros. işbirliği yapımın yönetmen koltuğunda Fury filminden tanıdığımız David Ayer oturuyor.

suicide squad suicide squad suicide squad suicide squad

Margot Robbie’nin Harley Quinn, Will Smith’in Deadshoot, Joel Kinnaman’ın Rick Flagg, Jai Courtney’in Captain Boomerang, Cara Delevingne’ın Enchantress, Adewale Akinnuoye-Agbaje’nin Killer Croc, Adam Beach’in Slipknot, Jay Hernandez’in El Diablo ve Jared Leto’nun Joker rolüyle Suicide Squad ekibinde yer alacağı film ülkemizde 12 Ağustos’ta vizyona girecek!

intihar timi filmi izle

Suicide Squad / Ölüm Timi filmi kadrosunda yer alan Joker, Killer Croc, Deadshot ve Harley Quinn gibi kötü adamların haricinde hikayesinin içinde birkaç süper kahramana da yer vereceği ve bu kahramanlardan birinin Batman olacağı kesinleşmişti. Batman filmi ile ilgili bir başka gelişme 12 Nisan 2016’da Comic Con ‘da açıklandı. Batman V Superman filminde yeni Batman Ben Affleck, tek başına Batman’ın macerasının olacağı filmin çekileceğini, filmin yazar ve yönetmenliğini de yapacağını Warner Bros duyurdu. 

intihar timi filmi izle

Suicide Squad ile ilgili en çok merak edilen konu daha önce Jack Nicholson ve Heath Ledger tarafından canlandırılan Batman’in efsanevi düşmanı Joker karakterine Jared Leto’nun yakışıp yakışmayacağı tartışmasıydı. Sizin fikriniz nedir?

intihar timi filmi izle

Kötü olmak iyi hissettirir… Dünyanın en tehlikeli takımını toplamak için, hapisteki Süper Güçlü kötü Adamları biraraya getir, devletin emri ile onları en güçlü silahlarla donatır ve gizemli bir suç örgütünü yenmeleri için onları göreve gönderir. Ancak, bu İntihar Timi, aslında başarılı olmaları için değil de, tescilli suçları nedeniyle, eninde sonunda kaybedecekleri aşikar bir göreve çıktıklarını fark ettiklerinde ne yapacaklardır? Şu an dünya vizyon tarihi 5 Ağustos görünürken Sicide Squad / İntihar Timi ülkemizde 12 Ağustos’ta gösterimde.

suicide squad suicide squad

Ayer’ın kamera arkasındaki yaratıcı ekibinde yer alan isimlerse şöyle sıralanıyor; görüntü yönetmeni Roman Vasyanov (“Fury,” “End of Watch”), yapım tasarımcısı Oliver Scholl (“Edge of Tomorrow”), editör John Gilroy (“Pacific Rim”), kostüm tasarımcısı Kate Hawley (“The Hobbit” Trilogy) ve Oscar adayı görsel efektler süpervizörü Jerome Chen (“Stuart Little,” “Fury,” “The Amazing Spider-Man” filmleri).  Filmin Müzikleri ise Oscar ödüllü kompozitör Steven Price’a (“Gravity”) ait.

suicide squad

Fotoğraflar Warner Bros aittir.

 

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

1 YORUM

Yorumlarınız için: