Terminator: Genisys , 26 Haziran’da

terminator-movie-terminator-5-genisys-motion-poster-revealed-first-trailer-coming-on-thursday

Efsaneleşmiş Terminator filmlerinin devamı Terminator: Genisys 2015, 26 Haziran 2015’te gösterime giriyor. Yeni filmde Arnold Schwarzenegger ile beraber Emilia Clarke, Jason Clarke ve Jai Courtney rol alıyor.

terminator 2
terminator-5-genesys-photo-arnold-schwarzenegger

90’ları sallayan hikayesiyle Terminatör serisi bu sefer yeni bir üçleme olarak yeniden başlıyor. Serinin beşinci filminin senaristliğini ise ilk iki filme imza atan William Wisher üstlenirken yönetmen koltuğunda Alan Taylor bulunuyor.

terminator 1

termiantor 6

Yıl 2029… İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğa Skynet’in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır. Sadık dostu Çavuş Kyle Reese’i, 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor’ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980’lerin Los Angeles’ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir. Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir.

termiantor 5

termiantor 4 termiantor 3

Filmin gösterim seanslarını Beyazperde‘den takip edebilirsiniz.

Fotoğraflar UIP aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: