Guillermo Del Toro Kızıl Tepe ile kabusları gerçek yapıyor.

crimson peak film

Pan’ın Labirenti ve Pacific Rim filmlerinin yönetmeni Guillermo del Toro, yeni filmi Crimson Peak (Kızıl Tepe) ile bizleri hayaletlerin korku dolu dünyasının içine çekiyor. Charlie Hunnam, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Mia Wasikowska ve Doug Jones’tan oluşan kadrosuyla dikkat çeken filmin görüntüleri, set tasarımı ve dehşet yaratan sahneleri ile hayalet filmlerine yeni bir boyut getiriyor.

Çocukluk travmalarından kaçan genç yazar Edith Cushing, Thomas Sharpe adında gizemli bir yabancıyla evlenir. Yeni bir hayata adım atıp geçmişe sünger çekmeye kararlı olan Edith, kocası ve onun kız kardeşi Lady Lucille Sharpe’ın birlikte yaşadığı eve taşınır ve onlarla birlikte yaşamaya başlar.

002636

Ancak Edith zamanla yakışıklı ve çekici kocasının tanıdığından çok daha farklı biri olduğunu keşfedecektir. Geçmişin hayaletlerinden kaçmaya çalışırken ise kan kırmızısı toprağa sahip dağın tepesindeki evin de kendi hayaletleriyle dolu olduğunu fark edecektir…

crimson peak 10314559_684305688319175_89464163686313234901_n
Yönetmenliğini Guillermo del Toro’nun üstlendiği Kızıl Tepe (Crimson Peak) filminin senaryosunda Guillermo del Toro’nun yanı sıra Matthew Robbins ve Lucinda Coxon’ın imzası var.

crimson_peak__what_is_it__by_icyirena-d8qbz4e

Fotoğraflar Universal aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: