Stella McCartney, kadınların istediklerini yeni sezonda şıklık ve eleganlıkla vermeyi başarıyor

40-stella-mccartney

18-stella-mccartney

Sonbahar 2015 koleksiyonlarının tanıtıldığı moda haftalarında ilk defa kürk olmayan kürk Stella McCartney koleksiyonunda yer alıyor. Paris Moda Haftası kapsamında Sonbahar/Kış 2015-2016 koleksiyonunu tanıtan Stella McCartney kadının ne istediğini ve onun ihtiyacı olanı verebilen tasarımcılardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

38-stella-mccartney

Stella McCartney’nin silüetleri her zaman her yere rahatlıkla kullanılabilecek şekilde. Özellikle çalışan kadınların ofis şıklığı için rahatlıkla istediklerini bulabilecekleri parçalara sahip.

01-stella-mccartney

Stella McCartney giyilebilir olmasına rağmen soğuk havalara göre de derin göğüs dekolteleri ve derin yırtmaçlarla karşımıza çıkıyor. Koleksiyonda kadınsılık detaylarda gizli.

10-stella-mccartney

23-stella-mccartney

05-stella-mccartney 09-stella-mccartney 07-stella-mccartney

Kazak elbiselerin kesimleri muhteşem. Pantolonlar rahatımıza öncelik verir tarzda bol ve akışkan. Pantolon üstüne elbise veya uzun parçalar giymek yeni sezonda daha sık karşımıza çıkacak. Stella McCartney’de koleksiyonunda bunu dikkate almış ve çok şık kombinler hazırlamış.

14-stella-mccartney 13-stella-mccartney

37-stella-mccartney 36-stella-mccartney

Pratik parçalar ve elegan tasarımlarla şık kombinler yapabileceğimiz göz alıcı bir koleksiyon. Renk konusunda paletinde fazla renk kullanmasa bile Stella McCartney kadınların istediğini vermeyi başarmış

31-stella-mccartney 34-stella-mccartney 33-stella-mccartney 32-stella-mccartney

Fotoğraflar Stella McCartney aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: