Aynı parçaları ünlüler stillerinde sürekli kullanmaktan çekinmiyorlar

Moda trendleri ile beraber her sezon yepyeni farklı çeşitte aksesuarlar, elbiseler, pantolonlar, çantalar alınmak ve stilimizde yer yapmak için vitrinlerden bizlere gülücük atıyorlar. Bu parçaların kaçı stilinizde birden fazla sezon kalabiliyor? Aynı parçayı tekrar tekrar kullanmak ise size ne hissettiriyor? Özellikle çanta, ayakkabı, bot, gözlük veya kemer gibi aksesuarlarımızı daha sık stillerimizde kullanıyoruz. Aynı çantayı farklı stillerle deniyoruz. Aynı kemeri gece veya gündüz farklı stillerle uygulamak bizim için sorun olmuyor. Birde öyle parçalar varki onlarsız stilimiz uzun bir dönem sanki tamam olmuyor. 4-5 yıl önce aldığım beyaz gömleğimden kış ve yaz vaz geçemiyor. Dokusuna bayılıyorum ve bir de hiç kırışmıyor. Eteklerimle, şortlarımla, jeanlerime… kısacası aklınıza ne ile gelirse onunla kullanıyorum. Uzun maksi elbiselerim hariç. Bu arada sahilde bikinim üstüne de zevkle kullanıyorum. Gömleğime benzer başka parçalarımda var. Bu yaz aldığım bir kemer, şu an gündüz veya gece farklı stillerle kullandığım ve favorilerimin arasında ilk 10’a yerleşti.

Ünlüler satın alma güçlerine, markalar tarafından sürekli verilen hediyelere rağmen bazı parçalarından vazgeçemiyor. Ünlüler stilelrinde uyguladığı stil kurallarına bakarsanız zaten favori parçalarını stillerinde sıklıkla kullandıklarını görürsünüz. Kısacası bir kere giydim, herkes gördü, şimdi nasıl giyerim diye endişelerinizi bir kenara bırakın. İşte ünlüler ve tekrar tekrar kullandıkları parçalar:

-Kate Middleton:

3 yıl önce Orla Kiely tasarımı gri elbiseyi Prens Charles’in bir davetine katılmak için giymişti. Bu sene aynı elbiseyi Londra’daki çocuk eğitim programını ziyaretinde giydi.

kate middleton 1 kate middleton

– Kendall Jenner ve Free People kemeri

Westen kemerlerin trend olmasına ilham yarattı. Bohem tarzdan elegan görünüme kadar her şekilde bu kemerini kullanmaktan vazgeçmiyor.

kendall jenner free people belt

kendall jenner free people belt 2 kendall jenner free people belt 3

– Taylor Swift ve Michael Kors çantası

Kadınsı stil yaratmayı seven Taylor Swift, kısa etekleri ve şortları stilinde sıklıkla kullanıyor. Renk renk eteklerle gördüğümüz ünlü yıldızın vazgeçilmesi Michael Kors çantası.

michael kors satchel

michael kors

taylor swift

– Selena Gomez ve kürk yakalı ceketi

Pantolonlardan eteklere kadar her stilin üstüne kürk yakalı ceketini kullanmaktan vazgeçemeyen Gomez davetlerde bile poz verirken üstünden çıkarmıyor.

 

selena gomez fur trimmed jacket selena gomez fur trimmed jacket 2 selena gomez fur trimmed jacket 3

– Keira Knightley ve Chanel pembe elbisesi

Oscar ödüllü oyuncu Chanel markasının yüzü olmakla beraber kırmızı halıda Chanel kıyafetlerle yarattığı stilleri ile büyülüyor. Chanel’in pembe straples elbisesini 2 yerde kullanan Keira botları ve sandaletleri ile farklı kombinler yapmış. Sandaletleri ile olan kombinde elbisesinin üstüne dikkat ederseniz transparan ayrı bir parçası var.

keira knightley pink chanel dress keira knightley pink chanel dress 2

– Kate Middleton ve dolgu ayakkabıları

Prenses olması ve istediği her şeyi alabilmesi onun favori parçasını kullanmasına engel değil.

kate middleton cork wedges 3 kate middleton cork wedges 2 kate middleton cork wedges

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: