Gözünüzü açık tutun, Fokus 20 Mart’ta sinemalarda!

FOC-01022r

“Mesele dikkat dağıtmak. Mesele odak. Beyin yavaştır ve birden çok görev yapamaz. Onun burasına dokun, şunu şuradan al.”

FOC-T2-051r

Deneyimli aldatmacı Nicky, acemi dolandırıcı Jess’e işin inceliklerini öğretirken, Jess Nicky’e yakınlaşır. Bunun üzerine Nicky ilişkiyi birden bire keser. Üç yıl sonra, eski aşk —artık başarılı bir baştan çıkaran kadına dönüşmüş olarak— Buenos Aires’te yüksek bahisli araba yarışları camiasında ortaya çıkar. Jess, Nicky’nin en son ve oldukça tehlikeli tezgahının en kritik noktasında onun planlarını alt üst, mükemmel dolandırıcıyı ise allak bullak eder.FOC-04246r

“FOKUS” Glenn Ficarra ve John Requa (“Crazy, Stupid, Love.”) tarafından yazılıp yönetildi. Filmin oyuncu kadrosunda Will Smith (“The Pursuit of Happyness”, “Ali”), Margot Robbie (“The Wolf of Wall Street”), Rodrigo Santoro (“300” filmleri) ve Gerald McRaney (TV dizisi “House of Cards”) yer alıyor.

FOC-10963r

Kibar Hırsız lakaplı Apollo Robbins filmin danışmanlığını üstlenerek, özgün el çabukluğu hareketlerini yarattı ve kurguladı.

FOC-06647r

FOC-14826r

Wolf of the Wall Street filmi ile yıldızlaşan Margot Robbie, Will Smith’e eşlik ediyor. İkilinin filmde yaşadığı aşk heyecanlı olacak gibi duruyor 🙂 Romantizminde olduğu heyecan ve aksiyonun olduğu filmde Will Smith ve Margot Robbie birbirine inanılmaz uymuşlar.

image002-1

20 Mart’ta vizyona girecek filmi Will Smith hayranı olan bir izleyici olarak merakla bekliyorum.

Filmin fotoğrafları:

Fotoğraflar ve Video Warner Bros aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: