SEKSİ İMAJI İLE JOHNNY DEPP DIOR FİLMİNİN YILDIZI

OPENER-640-new-Johnny-Depp-for-Dior

Johnny Depp Dior filminin başrolünde. Dior’un merakla beklenen Sauvage parfüm kampanyasının reklamının yıldızı ünlü oyuncu Johnny Depp. İlk defa bir moda filminde rol alan Johnny Depp serseri imajı ile moda filminde seksi bir tipleme yaratmış.

JohnnyDeppDiorFearLoathing-619-386

O sinemanın en ünlü korsanı Jack Sparrow, Dead Man’de Willaim Blake’in alter egosu, 21 Jump Street’de toy polis, Cry Baby’deki kötü çocuk, Makas Eller’de fantastik yaratık ve Arizona Dream’de geçmişi ile yüzleşen adam. 3 jenerasyondur Johnny Depp’i sinemada en gerçekçi karakterlerden en hayal ürünü olanlara kadar birbirinden farklı rollerde izliyoruz. Emir Kustarica ve Jim Jarmusch gibi auteur yönetmenlerden gişe filmlerine kadar oyunculukta sınırı olmayan Depp Hollywood’un ikonu. Son olarak dünyanın en azılı suçlularından biri olan Black Mass‘i canlandıran Depp, modanın ikon markası Dior’un filminde oynaması ise müthiş bir seçim olmuş.

image1-4

Dior kampanya yüzleri konusunda çıtayı her zaman yüksek tutan bir marka. Dior Homme Sport’la bütünleşen Jude Law ve Dior Homme için objektif karşısına geçen Robert Pattinson da Dior’un unutulmaz yüzleri.

01_Sauvage_0053_130415

Brad Pitt`li Chanel, Colin Farrell`lı Dolce&Gabbana reklamlarından sonra Johnny Depp, Dior ile beklediği ilgiyi şimdiden gördü diyebiliriz.

Fotoğraflar Dior aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: