Hobbit üçlemesi Beş Ordunun Savaşı ile 17 Aralık’ta son buluyor #film

Hobbit_pstr_TR_y_

Oscar ödüllü yönetmen ve yapımcı Peter Jackson’ın, J.R.R. Tolkien’ın zamana meydan okuyan popüler başyapıtı “The Hobbit”ten uyarladığı üçlemenin son filmi “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı” ile seri tamamlanıyor. “Hobbit: Beş Ordunun Savaşı”nda Bilbo Baggins (Martin Freeman), Thorin Meşekalkan (Richard Armitage) ve Cüceler Bölüğü’nün maceraları destansı bir sona ulaşıyor.

Hobbit 3 

Ejderha-hastalığına yakalanmış olan Dağın Altındaki Kral Thorin Meşekalkan efsanevi Arkentaşı’nı ararken dostluğu ve onuru feda etmiştir. Thorin’in mantıklı düşünmesine yardım edemeyen Bilbo, ileride daha büyük tehlikelerin yattığından habersiz, umutsuzca ve tehlikeli bir seçim yapmak zorunda kalır. Eski bir düşman Orta-Dünya’ya geri dönmüştür. Karanlık Lord Sauron Yalnız Dağ’a gizli bir saldırı için dört Ork bölüğü göndermiştir. Tırmanan çatışmalarının üzerine karanlık çökerken, Cüceler, Elfler ve İnsanların karar vermesi gerekir: Birleş ya da yok ol. Beş büyük ordu savaşa giderken, Bilbo hem kendi hayatı hem de arkadaşlarının hayatı için savaşmak zorunda kalır.

Hobbit 3

“The Hobbit” Üçlemesi Orta-Dünya’da “Yüzüklerin Efendisi/The Lord of the Rings”den 60 yıl önce geçen kesintisiz bir hikayeyi anlatıyor.

Hobbit 3

Hobbit serisinin ilk ikisini soluksuz izleyen biri olarak son filmi merakla bekleyenlerdenim. Tavsiyem sinemada 3 boyutlu veya imax olarak izlemeniz. Altını çizerek söyleyeceğim de mutlaka sinemada izleyin, muhteşem görsel şöleni kaçırmayın.

Hobbit 3

Hobbit 3

“Benimle son bir kez daha savaşır mısınız?”

—Thorin Meşekalkan

Hobbit 3

Filmin diğer fotoları için:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar NewLine aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: