Givenchy Bahar 2016’da aşk zamanı

Givenchy Bahar 2016

Givenchy Bahar 2016’da şimdi aşk zamanı. Tasarımcı Riccardo Tisci Givenchy Bahar 2016 koleksiyonunu tanıtmak için New York’da kampanya çekimi yaptı. Yaratıcı yönetmen Giovanni Bianco’nun şirketi GB65 tarafından hazırlanan kampanyanın mesajı ise sevgi ve aşktı. Mert Alaş ve Marcus Piggott tarafından New York’ta çekilen kampanyada alt kamera açıları ile vurgulanan sevgi mesajları ön plandaydı.

Givenchy Bahar 2016

 

27 model Manhattan ve Brooklyn’de Mert ve Marcu’sun kamerasına poz verirken Fransızca ve İngilizce aşk sözleri film boyunca karşımıza çıkıyor.

‘Sevgiyi satın alamazsınız!’

Givenchy Bahar 2016

 

‘Sevgi yaşamın anlamı’..

Givenchy Bahar 2016

Givenchy Bahar 2016 koleksiyonu Riccardo Tisci’nin kariyerinin başlangıcından şimdiye kadar çalıştığı her şeyin başlangıcına gidip yeniden yorumlama şansını yarattığı stiller olarak karşımızda. Kombinezonlar Givenchy Bahar 2016 koleksiyonunun öne çıkan parçası.

givenchy gece elbisesi givenchy erkek hazır giyim bahar 2016 givenchy erkek beyaz stil

Kadın ve erkek yeni Bahar koleksiyonunda siyah ve beyaz renklerle stillerini yaratıyorlar. Kadınlara seksi kombinezonlar, uzun yelekler ve pantolonlar öne çıkarken erkeklerde çizgili takımlar ve uzun ceketlerle kombinler ön planda. Slip elbiseler, askılı dantel detaylı üstlerle beraber sivri burunlu ayakkabılarla kombinlenen pantolonlar koleksiyonun gözüme çarpan parçaları. Kimono ceketler, transparan elbiseler ve kuyruklu smokin ceketler ise farklılık yaratanlar.

givenchy 1

Fotoğraflar Givenchy aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: