PEMBE KUVARS, 2016 BAHARININ TREND RENGİ

pembe-kuvars

Pembe Kuvars, 2016 yılının rengi. Modacılar Bahar 2016 koleksiyonlarında bu rengi çoktan kullandılar ve Eylül-Ekim aylarındaki moda haftalarında sergilediler. 2016 baharının diğer trend renkleri birbirinden farklı kültürleri ve cinsiyet normlarını bir araya getirici nitelikte. Parlak tonlar heyecan ve optimistlik yaratırken aynı zamanda sakinlik yaratan renklerde var. Bahar 2016 sezonunda kadın ve erkek koleksiyonlarında renklerde gözle görülür farklar yok. Renk trendleri kadın ve erkek için nefes alma, yansıtma ve oyun oynama arzusuna odaklı.

Zimmerman
Zimmerman

Bahar 2016 renk trendlerinde rahatlatıcı ve sakinleştirici renklerin başında Pembe Kuvars geliyor. Etkileyici olup aynı zamanda narin bir renk tonu olması ile bizlere şefkati ve huzuru bir arada yaşatıyor. Kuvars taşını özellikle ilham vermesi için paylaştım, çünkü doğada nadir bulunan bir kuvars cinsidir. Rengi Uçuk pembeden gül kırmızısına doğru değişir. Aşk taşı olarak ünlenen Pembe Kuvars taşı, kişinin kendisinden hoşnut olmasını ve kendine değer vermesini sağlar. Kısacası yarattığı özgüven duygusu ile yaşamı sevmenizi sağlar.

Tommy Hillfiger
Tommy Hillfiger

2016 Bahar modasında pembenin tonları trend renk olarak karşımızda. Özellikle Pembe Kuvars rengi pantone tarafından seçilmiş trend renk. Modacılar bu rengi koleksiyonlarında sıklıkla kullandılar. Bahardaki aşk duygusunu bizlere tekrar yaşatacak Pembe Kuvars aynı zamanda ruhlarımıza iyi gelecek.

Tibi
Tibi

rose quartz

Şehvetli ve tutkulu kırmızı ile saf beyazın karışımı pembe Bahar 2016’da yumuşak, sakinleştirici tonları ile stillerimizde.

Rochas
Rochas
jill sander
Jill Sander

Işığın etkisi ve taşın şekli ile farklı tonlarda pembe rengine sahip. Bahar 2016 koleksiyonlarında modacılar bu renkle baştan aşağı tek renk stiller yaratırken, desenlerle, farklı renklerle kullanmayı da seçmişler.

Gucci
Gucci
Dries Van noten
Dries Van Noten
dolce and gabbana
Dolce and Gabbana
burberry
Burberry

pembe kuvars pantone 2016

Met Gala 2016 Burberry Blake-Lively

Blake Lively, yılın trend rengini kırmızı halıda Met Gala 2016’da giydiği Burberry gece elbisesi ile gösterdi.

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: