Gisele Bündchen bacaklarını Stuart Weitzman için cesurca sergiliyor

gisele bundchen for stuart weitzman fall ad campaign3 800x577

Stuart Weitzman Sonbahar 2015 kampanyası için yaz sezonununda yer alan Gisele Bündchen ile bir kez daha çalıştı ve bir kez daha ünlü modelin muhteşem bacaklarında yeni koleksiyonunu sergiledi.

stuart weitzman fall 2015 ad campaign the impression 03 753x1024

Gisele Bündchen, son kampanya ile beraber Stuart Weitzman’la 3 sezondur çalışmış oluyor. Mario Testino tarafından siyah beyaz çekilen fotoğraflarda Stuart Weitzman‘ın diz boyu ve diz üstü botları ön plana çıkıyor. Sonbahar 2015 koleksiyonunda çeşitli renklerde, topuk ve modellerde tasarlanan botlar Gisele Bündchen’de olduğu gibi bacaklarımızı aynı güzellikte gösterebilir mi meraktayım. 🙂

stuart weitzman fall 2015 ad campaign the impression 02 1024x697

 

Stuart Weitzman’da geçen sezonda yer alan diz üstü botlar bu yıl bacakları sarıyor ve dizden bir karış yükseklikte. Bacakları sıkıca saran bu yeni bot koleksiyonu ALLLEGS olarak StuartWeitzman koleksiyonunda yer alıyor.

highland borsue 12 stuart weitzman

“Bu seksi botları tanıtmak için Gisele’den daha iyi bir seçim olamazdı. ALLLEGS koleksiyonunu bacakları ile bütünlüyor ve isme aynı zamanda ilham oluyor.’ diyor tasarımcı Stuart Weitzman.

stuart weitzman fall 2015 ad campaign the impression 01 753x1024

Gisele Bündchen ilk olarak kampanyanın Sonbahar 2014 kampanyasında yer almıştı. Onun kampanya yüzü olarak seçilmesinin sebepleri öncelikle moda ikonu olması. Aynı zamanda kendine özel farklı kimlikleri bir arada bulundurması.

mane nerspo 12

Stuart Weiztman dünyasında seksi demek kendine güvenen ve kendi bedeni ile barışık olan. Kampanya zahmetsiz şıklık yaratarak seksiliğini ortaya çıkaran kadını gösteriyor.

Fotoğraflar Stuart Weiztman ait.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: