Umutsuz romantik Bridget Jones bebeği ile geri dönüyor

xbridget jones bridget jones 22040940 1600 1200 1000x400 jpg pagespeed ic 6k6rndy5nw

Bridget Jones sonunda geri dönüyor ve 11 yıllık bekleyiş bitiyor. Bridget Jones’un Günlükleri filminin üçüncüsü Bridget Jones’un Bebeği filminin çekimleri başladı. Universal Pictures twitterdan filmin çekiminin ilk gününü paylaşarak Bridget Jones’un Bebeği filminin duyurusunu yaptı. Yayınlanan fotoğrafta umutsuz romantik Bridget Jones artık günlük olarak kullandığı defterinin yerini ipad almış. Filmin 2016 yılında vizyona girmesi bekleniyor.

bridget jones baby

Geçen hafta Grey’s Anatomy filminde başrollerde olan ve geçen sezon diziye veda eden Patrick Dempsey’i, Bridget Jones’un Bebeği filminde Colin Firth’ün rakibi olarak izleyeceğiz. Yeni film, daha öncekiler gibi Bridget Jones roman serilerinden olmayacak. Helen Fielding’in Mad About The Boy  romanı yerine köşe yazılarından uyarlanıyor. Bridget Jones roman serisinin sonuncusu olan Mad About The Boy’da Mark Darcy ölüyordu.

bridget jones s baby patrick dempsey e nel cast v3 237600 1280x720

Filmin yönetmeni Bridget Jones serisinin ilk yönetmeni olan Sharon Maguire. Filmde bu sefer Hugh Grant yer almıyor. Henüz tam olarak filmin konusu açıklanmadı fakat isminden ve oyuncu kadrosundan tahmin yürüterek umutsuz romantik Bridget Jones hamile 2 erkek arasında kalıyor.

 

bidget jones

bridget jones a l

Fotoğraflar Universal Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: