Sonbahar 2015’in trend saç renkleri

Yeni sezonun başlamasına az bir zaman kaldı. Yaz güneşinin ışıltısının azalmaya ve zamanla bulutların arkasına saklanmaya başlayacağı Sonbahar mevsimi geliyor. Mevsimin etkisi ve birazda güneşin ışıklarının azalması ile daha koyu tonları stillerimizde kullanmayı tercih etmeye başladığımız bir dönem. Sonbahar 2015’in renk tonlarını yakında paylaşacağım. Öncelikle saçlarımızda yenilenmeye başlayalım istedim. Tabii şu anki saçından memnun olanlar konumuz dışında. Mevsimsel olarak renk değişikliği modumuz için iyi gelebilir. Yeni mevsime yeni bir görünümle girmek enerjimizi yükseltebilir. Serin havaların hakimiyetinin başladığı, güneşin ışıklarının güçsüzleştiği ve bulutların daha sıklıkla gökyüzünü kapladığı sonbahar mevsiminin hüznünü taşımamak için saçlarımızda değişiklik bize iyi gelebilir.

2015 Sonbahar saç renklerinde trendler yumuşak ve kendine özel tonlara sahip. Ünlüler saçlarında çoktan kullanmaya başladılar. Şimdi sıra bende diyorsanız, işte ilhamınız:

Doğal Saç Dipleri

hair color jennifer lawrence

Ombre dönemini hatırlarsınız. Bazılarımız saç uçlarına farklı tonları deneme konusunda kararsız kaldılar. Şimdi bize daha rahat kullanabileceğimiz bir renk var. Saç dipleri doğal renginde bırakılıp uçlara doğru biraz açık ton yaratmakla daha doğal bir görünüm yaratabiliriz. Tonlamalar ombreler kadar yoğun değil, amaç ışıltı yaratmak.

Tam Gölge

hair color olivia palermoSaçlar daha parlak ve tamamiyle boyutlandırılmış görünümde. İnce gölgeleri tüm saça uygulayarak her ton saç rengi daha parlak görünüyor. Sonbahar’ı ışıltılı saçlarla karşılamak isteyenler için ideal bir tercih olabilir.

Bronde

bronde

Bronde şu an bir çok ünlü tarafından kullanılmaya başlanan, Blake Lively gibi sarı saçları ile özdeşleşmiş ünlülerin tercihi olarak sıklıkla karşımıza çıkıyor. Kumral tonların sarı ışıltılarla birleşmesi olarak tabir edilen bronde, yeni sezonun en popüler saç rengi oldu. Bal rengini seviyorsanız bronde tam size göre.

Paslanmış Bakır

rihanna

Kestane ve parlak bakır tonlarının beraber kullanılması ile ortaya çıkan renk daha çok koyu veya kumral tonlara sahip bayanlarda iddialı ve güzel duruyor.

Zengin Çikolata

hair color lily james
Soğuk havalarda derin kızıl kahve tonları daha seksi, net ve gizemli bir güzellik yaratmak isteyen bayanlar için ideal.

Koyu Gölgeler

hair color joan smalls

Koyu renk tonlarını stillerinde kullanmayı tercih eden bayanlar, bu saçlarla görünümüze renk katmanız mümkün. Koyu kahve tonularını Joan Smalls gibi sıcak kahve tonlarındaki gölgelerle derinlik katabilirsiniz.
Fotoğraflar Harpers Bazaar aittir.
loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: