Bridget Jones’un Bebeğinin Babası Kim?

xbridget jones bridget jones 22040940 1600 1200 1000x400 jpg pagespeed ic 6k6rndy5nw

Bridget Jones bebeği ile sonunda geri dönüyor ve 11 yıllık bekleyiş bitiyor. Bridget Jones’un Günlükleri filminin üçüncüsü Bridget Jones’un Bebeği filminin ilk fragmanı yayınlandı. Sakarlığıyla ve şekerliğiyle gönüllerimizi çalan aklı karışık muhabir Bridget Jones’un günlük olarak kullandığı defterinin yerini ipad almış.

bridget jones baby

Grey’s Anatomy dizisinde başrollerde olan ve diziye veda eden Patrick Dempsey’i, Bridget Jones’un Bebeği filminde Colin Firth’ün rakibi olarak izleyeceğiz. Yeni film, daha öncekiler gibi Bridget Jones roman serilerinden olmayacak. Helen Fielding’in Mad About The Boy  romanı yerine bu sefer film köşe yazılarından uyarlanıyor.

bridget jones bebeği

bridget jones s baby patrick dempsey e nel cast v3 237600 1280x720

Renée Zellweger, Colin Firth ve Hugh Grant’ın üstlendiği, 2001 yılında Sharon Maguire’ın yönetmenliğinde sinemaseverlerin hayatına giren Bridget Jones bu kez karşımıza daha büyümüş ancak değişmemiş olarak çıkıyor. Bridget Jones’ Baby’nin başrolünde elbette ki serinin yıldızı Renée Zellweger yer alıyor. Oyuncu Colin Firth Jones’un büyük aşkı Mark Darcy rolüyle geri dönerken kadroya dahil olan Patrick Dempsey de Jones’un hayatına dahil olacak. Filmin senaryosu Maguire ve David Nicholls işbirliğiyle tamamlandı.

bidget jones

bridget jones'un bebeği

10 yıl önce Mark Darcy ile mutlu sonda bıraktığımız Bridget Jones, şimdi karşımıza 40’lı yaşlarında boşanmış ve hayata yeniden atılan, bekar bir kadın olarak çıkıyor. Darcy ile ayrıldıktan sonra haber yapımcılığı işine daha sıkı sarılan, çevresini eski ve yeni arkadaşlarıyla donatan Jones’ta belki de değişmeyen tek şey sakarlığıdır. Her şey kontrol altındaymış gibi görünürken Bridget hamile olduğunu öğrenir ve babasının kim olduğunu da bilmemektedir.

bridget jones'un bebeği

bridget jones'un bebeği

Fotoğraflar Universal Pictures aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: