Dünya moda filmi ödülleri IFFAS 27 Temmuz’da

Dünya moda profesyonelleri tarafından desteklenen, moda filmi yapımındaki global ödüllerden Uluslararası Moda Filmi Ödülleri – The IFFAS ödülleri 27 Temmuz 2013’te açıklanıyor.

Dünyanın her yerinden modanın öncüleri ve etken kişileri bir araya gelerek global anlamda en iyi moda filmlerini yapanlara ödül vermek üzere bir araya geliyor.

IFFAS

La Jolla Fashion Film Festival kapsamında düzenlenecek ödül töreninde makyaj artisleri, saç stilistleri, sanat yönetmenleri, müzisyenler, stilistler, yazarlar ve daha bir çok profesyonel aday oluyor ve ödül kazanma şansını yakalıyor. Festivalin yapımcısı Fred Sweet’in açıklamasına istinaden ‘profesyonellerin nerede, hangi ülkede çalıştıkları önemli değil. Bu ödülle sınırlar kalkıyor’.

Moda profesyonellerinin deneyimlerini ve becelerini gösterebildikleri ve dünyaya açılma fırsatına sahip oldukları bir ödül olan IFFAS, kariyerlerine yön çizebilmelerini için fırsatlar sunuyor.

Uluslararası 35 jüri moda filmlerinde en iyiyi belirleyecekler. Seçilen filmler global anlamda sitelerde, basın bültenlerinde, bloglarda, dergilerde kısacası moda ile ilgili olan bir çok medyada yer alacaklar.

Daha fazla bilgi için yapımcı Fred Sweet’den bilgi alabilirsiniz. Email adresi Fredsweet@ljfff.com.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: