YILBAŞI SAÇ MODELLERİ

Yılbaşı gecesinde ne giyeceğinize karar verdiniz. Ayakkabınız, çantanız, takılarınız da tamam. Şimdi en önemli soruya geliyorum yılbaşı saçlarınız hazır mı? Yılbaşı gecesi çekici ve şık olmak için bu yılın trendlerini ve tabii ki ünlülerin saçlarını inceleyerek sizlere stillerinizi tamamlayacak saç önerilerimiz var. Bazı modelleri kolaylıkla evinizde uygularken bazı modeller için de kuaförünüze gidebilirsiniz. Yılbaşı gecesinde seçtiğiniz kıyafet katılacağınız ortama uygun olmalı. Aynı zamanda saçınızda stilinizi en şık şekilde tamamlamalı. Katılacağınız davetin durumuna göre yılbaşı saçınızı şimdi yazıda göreceğiniz modellerle şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

yılbaşı saçları
Yılbaşı saçları için öncelikli önerilerimizden biri saçlarınıza aksesuar kullanarak şık ve ışıltılı görünüm yaratabilirsiniz.

saç aksesuar
Gaios Design
Gaios Design
Gaios Design
gaios design
Saç Aksesuarı
gaios design saç aksesuarı
İncili saç bantı

Saçlarınızı ister topuz ister açık kullanın, aksesuarlarla beraber gecenin yıldızı olmamanız için bir neden yok.

saç tokası
Yılbaşı gecesi için seçtiğiniz kıyafet ile stilinizi tamamlaması için saç modelinizin uyumlu olması gerekir. Şık ve modern bir elbise seçtiyseniz saçınızı dağınık veya örgülerle topuz yaptırabilirsiniz.

örgüler

Tendril twist

Partiye katılıyorsanız ve tüm gece dans etmeyi hayal ediyorsanız saçlarınızın bozulmasını ve uzun süre şeklini koruması için örgüler ve topuzlar öncelikli tercihiniz olsun.

high time hair

Kate Bosworth ve Jessica Alba’nın tercihi yandan topuz Fransız etkisini stilinize taşıyor.

fransız etkisi

Modern bir yılbaşı saçı görünümü yaratmak istiyorsanız iri dalgalı saç modelleri sizin kurtarıcınız olacaktır. Yılbaşı saçları arasında en çok tercih edilen saç modellerinden olan iri dalgalar, uzun saçlı bayanlar için vazgeçilmezi.

saç şekillendirme

Saçlarınızı yandan ayırarak daha seksi bir görünüm yaratabilirsiniz.

 

take a side

Saçınıza evde yapacağınız bir kurdeler ve sonrasında takacağınız bir saç aksesuarı ile modern vezarif bir saç yaratabilirsiniz.

saç kurdele

Son olarak bu yılın trendlerinden 80ler ilhamını Gwen Stefani gibi saçlarınıza yansıtabilirsiniz.

80ler etkisi

Fotoğraflar Getty Image aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: