ARKADAN DAHA MI İYİ?

Ünlülerin hayran kaldığımız ve nefes kesen abiyelerini, genelde çekilen fotoğraflardan kaynaklı genelde önden görüyoruz. Bazen onlar fotoğrafları çekilsin diye arkalarını döndüklerinde görebiliyoruz. Bir elbisenin göz alıcı olması bana göre 360 derece bakıldığında aynı ihtişama ve güzelliğe sahip olması ile ortaya çıkıyor. Bazı abiyeler varki arkadan daha da şık görünüyor veya arkada öyle bir dekoltesi var ki ön tarafına bakmaktan daha heyecan verici oluyor. Arka tarafı ile beraber ön tarafı muhteşem olan abiyelerde sıra. Yılbaşı yaklaşırken uzun abiye giymeyecek olsanız bile kısa abiye elbisenizi diğerlerinden farklı yapacak şık bir sırt kesimi yaratabilirsiniz. Ünlülerin abiye elbiseleri de size ilham olabilir.

Miranda Kerr - Ulyana Sergeenko
Miranda Kerr – Ulyana Sergeenko
sofia-vergara
Sofia Vergara

sofía-vergara-2015-american-cinematheque-award-honoring-reese-witherspoon-in-los-angeles_4

lily-collins
Lily Collins – Zuhair Murad
Lily-Collins-zuhair murad
Lilly Collins – Zuhair Murad
Angelina Jolie
Angelina Jolie

Önden düz, sadece yırtmacı olan straples siyah abiyesinin arka tarafında yer alan şeffaf korse ve fiyonk detayı ile çok daha şık görünüyor.

Angelina Jolie

alessandra-ambrosio-2015-instyle-awards-in-los-angeles_5
Alessandra Ambrosio – Alexander Vaulthier

alessandra ambrosio

Ünlü modeller Alessandra Ambrosio ve Karlie Kloss vücutlarının etkisi ile çok daha iddialı sırt dekoltelerini  göğüs dekolteleri ile beraber rahatlıkla kullanıyorlar.

Karlie Kloss
Karlie Kloss – Prada
lea Seydoux
Lea Seydoux – Prada

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: