Trend: Kış 2015’te jeanler

Fashion-Jeans-Trends-Spring-Summer-2014-Boyfriends-jeans-615x450

Jeanler zamansız ve her zaman stilimizde farklı tarzlar yaratmak için yer alan parçalardan biri. Jean sevmeyen ve dolabında olmayan yoktur sanırım. Hem rahat, hem pratik ve her hava koşulunda rahatlıkla kullanabiliyoruz. Sonbaharda sokaklarda sıklıkla göreceğimiz ve trend olan modeller:

– Boyfriend

Son dönemlerde daha sıklıkla gördüğümüz bu modeller rahatlığı ön planda tutanlar için vazgeçilmez modeller oldu. Cool ve şık görünümler için mutlaka dolabınızda olmalı.

boyfriend jeans

fall_boyfriend_jeans #trendy trend

Yırtık Jeanler

Spor ayakkabılarınız ve kazaklarla cool sportif stil yaratırken, topuklu ayakkabılar ve kadınsı bir üstle daha net görünümler elde edebilirsiniz.

Kendall-Jenner_glamour_20dec13_rex_b_592x888

tamara ecclestone

Bilekte Jeanler

Boy olarak bilek hizasında biten jeanler, topuklu bir ayakkabı ile boyunuzu uzun gösterebilir. Skinny veya boyfriend jeanlerinizi bilekte kullanabilirsiniz.

Ankle jeans collage

Geniş Paça

Bilekteki modeller gibi paçası genişleyen jeanler platform veya dolgularla boyunuzu daha uzun gösterebilen modeller.

trendy-jeans-for-fall-flared-jeans

– Skinny Jeans

Herkesin favorisi skinny jeanler,Sonbahar 2014’te de trend olmaya devam ediyor. Vücut hatlarınızın belli olmasını tercih ediyorsanız, mutlaka dolabınızda yer açın.

trendy_jeans_for_fall_skinny_jeans

Koyu Tonlar

Yaz döneminde açık renkleri tercih ederken, sonbahar ve kış koyu tonlar önceliğimiz oluyor. Koyu mavi ve siyah, bu sezonun favori renkleri.

article-2563927-1BAA5F5600000578-80_634x998

Fotoğraflar Fashionisers.com aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: