Baharı GAP koleksiyonundaki rahat stillerle yaşayalım

1639_gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-01

”Spring is weird (Bahar tuhaftır)” sloganıyla Bahar 2015 sezonunu açan GAP, öngörülemeyen hava durumuna karşı kurtarıcıların da yer aldığı koleksiyonunda herkesin kendine ve mevsime uygun parçalar bulabileceğinin altını çiziyor. Aynı zamanda GAP, online olarak da Türkiye’de kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Siteye üye olduğunuz zaman ilk alışverişinize özel %15 indirimde sizi bekliyor.

50457_gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-11Bahar mevsimi değişkenliği ile yaşanıyor. Sabah güneşli 15 derece havaya uyanırken öğleden sonra 7 derece ile yağmurlarla devam edebiliyor. Sokağa çıkarken yanımızdan şemsiyemizi eksik etmememiz gerekn Bahar mevsiminde kot ceket, anorak, süet ceketler işimizi rahatlıkla görebiliyor.

GAP-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-09
Geçiş dönemine uygun koleksiyonunu çizgiler, çiçekler ve farklı baskılarla hareketlendiren Gap diğer yandan ”Dress Normal” mottosunu da devam ettirerek şık ve rahat bir giyim tarzı sunuyor.
Denimin ön plana çıktığı koleksiyonda uzun kollu üstler, ince kazaklar ve trençkot gibi dış giyim ürünleri sezonun kurtarıcıları olurken, rahatlık ve şıklığı birleştiren Gap, geniş model yelpazesiyle bu sezon mevsime uygun giyinebilmenize yardımcı oluyor.

54140_gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-02
Gap 2015 baharında  yeni yıl kararlılığını temsil eden ”Resolution Denim” adlı koleksiyon yer alıyor. Streç kumaş özelliğine sahip esneyebilen jeanler var karşımızda.. Koleksiyonun favori modelleri olan True Skinny, True Skinny High-Raise ve Slim Straight pantolonlar, yumuşak, rahat ve hatları öne çıkaran kesimleriyle ve trendleri yakalayan yıkamalarıyla dikkat çekiyor.

gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-04 gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-03gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-07
Desenli sweatshirtler, bomber ceketler, ince denim gömlekler ve elbiselerin yanı sıra farklı renk ve desenlerde bilekte biten dar kesim khaki pantolonlar göze çarpıyor.

gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-05
Sadece kadınlar değil, erkekler içinde canlı bir dokunuş var. Jeanleri ön planda tutarak koleksiyonunu genişleten Gap‘in Bahar 2015 sezonunda, desenli gömlekler, şort ve t-shirtler, çizgili mevsimlik kazaklar, ince parkalar ve ceketler geçiş mevsiminde giyim zorluğu yaşayan erkeklere kolay ve stil sahibi çözümler sunuyor.

54140_gap-2015-ilkbahar-yaz-ss-koleksiyonu-02

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: