Mavi, Türkiye’nin iki yıldızını yeni reklam filminde bir araya getirdi

serenay sarıkaya mavi jeans

Türkiye’nin iki yıldızı ilk defa Mavi reklamı için bir araya geldi. Mavi, 2015 İlkbahar-Yaz kampanyasında, Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’i bir araya getirdi. Slogan olarak Çok Mu Çok Maviyiz kullanan Mavi geçen sezonda Serenay Sarıkaya ile çalışmıştı.

1jean1tshirt mavi jeans

Mavi kampanyasında bir jean bir tshirt ile stil sahibi olmaya dikkat çekiyor.

kerem-bursin-serenay-sarıkaya-

serenay-sarıkaya-a

mavi 7

Mavi her zaman ses getiren kampanyalar yapmayı tercih ediyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Sara Sampio ve gene Kıvanç Tatlıtuğ ve Barbara Palvin’in olduğu kampanyalarla beraber ve Adriana Lima’nın olduğu kampanyaları hatırlarsınız.

kıvanç tatlıtuğ mavi jeans

Mavi Adriana Lima

Son 2 sezondur Serenay Sarıkaya’yı tercih eden Mavi, son reklam kampanyasında Serenay’a genç kızların yeni fenomeni yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin eşlik ediyor.

mavi 6 keremin seçtikleri mavi jeans kerem bürsin mavi jeans kerem bürsin mavi 9

Oyunculuğu ve yakışıklılığıyla dikkat çeken yeni Mavi erkeği Kerem Bürsin “Mavi ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Mavi’nin yurtdışındaki başarıları benim için her zaman örnek ve ilham kaynağı olmuştur. Şimdi ise çok gurur duyduğum bu markanın yüzü olmanın heyecanını yaşıyorum’ diyor.

serenay sarıkaya mavi jeans 1 serenay sarıkaya mavi jeans Serenay Sarıkaya 1 jean 1 shirt

mavi jeans 4 mavi jeans 3 serenay sarıkaya

Mavi kadınını mükemmel temsil eden Serenay Sarıkaya, “Mavi’yle rüya gibi iki sezon geçirdik. Her defasında ilkmiş gibi  bir heyecanlanıyorum! Burada Mavi’yle olmak, hele bir de ev sahibi olmak müthiş bir duygu. Yeni reklamımız çok genç, çok cool, çok içten, kısaca çok “biz gibi” oldu. Hepinizin beğeneceğinden eminim” dedi.

 

reklam kombini Mavi serenay Sarıkaya

Mavi Jeans mağazalarında Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin’in özel seçimlerini bulabilirsiniz. Koleksiyondan modeller için galeri:

This slideshow requires JavaScript.

Fotoğraflar Mavi Jeans aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: