Yaza Özel İnceltici Bakım

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte spor malzemeleri, diyet listeleri ve selülit kremleri öne çıkmaya başlıyor. Vücutta yeni yağ oluşumunu engellemeye yönelik diyetlerin, yaşa ve vücuda uygun bir sporun, bölgesel sıkılaştırıcı ve inceltici bakım kremlerinin birlikte kullanımı daha formda bir vücut isteyen kadın ve erkekler için en yüksek etkiyi sağlıyor. Uygun diyet listeleri ve uygun bir spor için uzmanına danışmak gerekirken sıkılaştırıcı krem seçiminde de aynı hassasiyet gerekiyor çünkü kaybedilen yalnızca para değil ve aynı zamanda zaman oluyor.

inceltici bakım

Selülit, karın ve kalça bölgesindeki kolajenin ve bağ dokunun parçalanıp yağ dokunun ön plana çıkmasıyla oluşuyor, doğrudan kiloyla bağlantısı olmasa da daha yüksek yağ doku selülit oluşumuna daha eğilimli olmayı beraberinde getiriyor. Tam da bu yüzden spor, diyet ve kremlerin birlikte kullanımı gerekiyor. Kozmetik dünyasında sahip olduğu organik botanik bahçeleri ve organik üretim laboratuarları ile ön plana çıkan Fransız marka Yves Rocher kadın ve erkek kullanıcılarına selülit bölgesinde 2 hafta gibi bir sürede gözle görülür incelme sağlayacak bir bakım serisi sunuyor. Seri Ultra Konsantre Selülit Karşıtı Kür, Selülit Karşıtı İnceltici Serum ve İnceltici Bakıma Hazırlık Peeling’inden oluşuyor. İnceltici seride, Yves Rocher laboratuarlarında Mangostan meyvesinin özünden elde edilen y-mangostana molekülü temel alınıyor. Molekül vücudun incelme mekanizmalarındaki aktiviteyi arttırarak incelmeyi tetiklerken selülit görünümünü de azaltıyor.

inceltici bakım

Yves Rcoher Selülit Karşıtı İnceltici Serum için 23 kadınla yürütülen bilimsel testlerde, 15 gün boyunca sabah ve akşam uygulayan kullanıcılarda 15 günün sonunda selülit görünümünde %91 azalma gözlemlenmiş; bunun yanında 1 ay boyunca sabah ve akşam uygulama sonucunda katılımcıların %88’inde en az bir bölgede gözle görülür incelme görülmüş. İnceltici kür kullanımı için öncelikle koruma halkasını çıkarıp depolama haznesine basarak y-mangostan aktifinin salınımının sağlanması gerekiyor. Daha sonrasında karışması için çalkalayıp 7 gün boyunca sabah ve akşam dairesel hareketlerle uygulama sonucunda selülit görünümünde önemli oranda bir azalma vaat ediliyor. Daha yüksek verim için Selüit Karşıtı Kür bakımının arkasından Selülit Karşıtı Serum kullanımı öneriliyor. Selülit Karşıtı Serum pompalı kapağıyla rahat bir kullanıma sahip ve uygulaması Selülit Karşıtı Kür ile aynı şekilde sabah ve akşam olmak üzere dairesel hareketlerle problemli bölgelere masaj şeklinde öneriliyor. Yves Rocher kullanıcılarına doğallıkla oluşturduğu, bilimsel olarak kanıtladığı gerçek sonuçlar sunuyor.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: