H&M’den Doğa Dostu Tasarımlar; Conscious ve Conscious Exclusive Koleksiyonları

H&M showroom

H&M, geri dönüştürülmüş materyallerden tasarlanan doğa dostu Conscious ve Conscious Exclusive koleksiyonlarını özel bir lansmanla tanıttı.

hm concious hm

Sürdürülebilirlik çalışmaları ve çevre duyarlılığı ile “doğa dostu” moda akımında öncü olan İsveçli perakende devi H&M, tamamen doğal materyallerden oluşan Conscious koleksiyonu ve Miranda Kerr, Penelope Cruz, Jessica Alba gibi Hollywood yıldızlarının giydiği özel tasarım koleksiyonu Conscious Exclusive’i özel bir lansmanla tanıttı.

Sophia Bush_conscious exclusive Jessica Alba-Miranda Kerr_conscious exclusive

H&M Conscious koleksiyonu dünya ile aynı anda Türkiye’deki tüm H&M mağazalarında ve Conscious Exclusive koleksiyonu ise İstinye Park ve Zorlu mağazalarında 10 Nisan’dan itibaren satışa sunulacak.

Amber Valletta_conscious exclusive

Top model Amber Valetta’nın kampanya yüzü olduğu H&M Conscious, organik ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak hazırlandı. Çok dikkat çekici parçalardan oluşan Conscious Exclusive ise sürdürülebilir tasarım ekibi Ever Manifesto ile ortaklaşa yaratıldı.

hm concious hm trend h&m style h&m 2014 h&m trendy look beyaz h&m 1154_LB_08 hm h&m black

Koleksiyonda flamenkodan ve bohem görüntülerden ilham alınarak hazırlanan, çok ince detaylarla işlenmiş dramatik parçalar var. Kumaşların dokularındaki özgünlük dikkatinizi çekecektir. Stiller şık ve elegan olmuş.

1154_LB_11 1154_LB_12 1154_LB_13 1154_LB_14 hm trend 1154_LB_16 1154_LB_17 hm hm hm 1154_LB_21

H&M, Tema Vakfı ile de özel bir işbirliğine imza atarak 10 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Conscious koleksiyonundan alışveriş yapan her müşteri için Tema Vakfı Balıkesir Kepsut Ağaçlandırma sahasına fidan bağışında bulunacak. Dikilen ağaçlar ile bir H&M Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Fotoğraflar H&M aittir.

 

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: