H&M Yeni Yıl Kampanya Filmini Wes Anderson Yönetiyor

HM Yeni Yıl Kampanya kısa filmini ünlü yönetmen Wes Anderson çekti. Moda filmini yönetmenle beraber ilgi çekici yapan diğer şey ise Oscar ödüllü oyuncu Adrien Brody’nin yer alması. HM Yeni Yıl Kampanya filminin ismi ise ‘’Come Together – Bir Araya Gelin’’. Moda filminin hikayesi, yılbaşı öncesinde karlı dağlar arasında yolculuk  yapan bir trende başlıyor. Ulaşım engeline takılan trende yılbaşı hayalleri suya düşenler için ise trenin kondüktörü ‘Adrien Brody’nin harika bir sürprizi var.

hm yılbaşı kampanyası

“Wes Anderson’un yarattığı sihirli kış treninde yolculuk, H&M’in rahat, sıcak ama sofistike yılbaşı koleksiyonu için mükemmel ortamı yaratıyor. Koleksiyon, günlük parçaları özel bir güne uyacak şekilde birleştirerek, hem kutlama sezonunun havasını yakalamak hem de  sevdiklerinizle bir araya gelmekle ilgili.’’ diyor H&M  Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör  Pernilla Wohlfahrt.

hm yılbaşı kampanyası

Filmde, sevdiklerini ziyaret etmek için yılbaşı öncesi bir araya gelen yolcular ve kış bastırınca gelişen olaylar işleniyor.

‘’Bazen yapabileceğimiz en iyi şeyin tanımadığımız birine sarılmak olduğu bu günlerde bu hikaye daha da anlamlı.’’ diyor aktör Adrien Brody.

hm yılbaşı kampanyası

‘’Come Together’’ filminde gördüğünüz koleksiyon için hm.com’u ziyaret edebilirsiniz. H&M sitesine haber almak için üye olanlar ise mağazalarda kullanabilecekleri %25 indirim kuponunu kazanıyorlar.

#ComeTogether

hm yılbaşı kampanyası

Fotoğraf ve Video H&M aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: