Yaz Etkisi

Driclor Roll
Koku, benim için oldukça önemlidir. Konuştuğum birinin fiziksel görünümünden ve hitabetinden ne kadar etkilensem de, güzel bir kokuya sahip değilse ondan etkilenmem imkânsızdır. Aynı şekilde her zaman güzel ve etkileyici bir kokuya sahip olmayı isterim. Ancak bunun yaz aylarında neredeyse imkânsız olduğunu da itiraf etmek gerekiyor. Daha doğrusu, yakın zamana kadar öyle olduğunu düşünüyordum.

Driclor roll
Yaz tatillerinde genellikle Antalya’ya giderim. Klimalı ortamlarda bile terlemenin ve kötü kokmanın benim için ciddi bir sorun olduğunu söylemem gerekir. Çantamda 2-3 tane roll-on ve deodorant taşıdığım zamanlar da olmuştur. Üstelik hiçbir zaman ucuz deodorantlar kullanmam. Ancak bilindik markalar tarafından üretilen roll-onlar bile bir süre sonra ter ile birlikte akıp gidiyor.

Driclor roll

Ter kokmak istemiyorsanız öncelikle terlemeyi önlemeniz gerekiyor. Bunun için antipersiperant özelliğe sahip, kaliteli bir ürün kullanmanız yeterli olacaktır. Birçok deodorant bu şekilde pazarlanmasına rağmen, gerçekten antipersiperant özelliğine sahip değil. Ancak Driclor tarafından üretilen roll-onun bu konuda güvenilir ve etkili bir ürün olduğunu söylemem gerekir.
Güzellik salonunda çalışan bir arkadaşıma danıştığımda bana Turuncu Kasa sitesini önerdi. Kozmetik ve bakım ürünleri konusunda zengin bir kataloga sahip bir site olduğunu söyleyebilirim. Göz gezdirirsem bütün paramı harcayacağımın farkında olduğum için arama kutusuna “antipersiperant” yazdım ve Driclor tarafından üretilen roll-on deodorant ile karşılaştım. Ürünü almaya karar vermem çok uzun sürmedi.

Dricolor rollon
Driclor Roll, internet üzerinden satın aldıktan iki gün sonra adresime ulaştı ve kullanmaya başladım. Diğer deodorantlar gibi ter kokusunu yoğun bir kokuyla bastırmaya çalışmıyor. İçerdiği maddeler ter bezlerinin çalışmasını yavaşlatıyor ve salgılanan ter oranını azaltıyor. Bu sayede en sıcak ortamlarda bile ter kokusunu dert etmeden zaman geçirmenize yardımcı oluyor.

Driclor roll
Driclor Roll’un benim için büyük bir rahatlama sağladığını söyleyebilirim. Sanırım yaz boyunca kullanmak için birkaç tane daha sipariş edeceğim. Ter bezlerinin salgılanımını azalttığı gibi, güzel de bir kokuya sahip. Driclor Roll sayesinde beni rahatsız eden ve kötü göründüğümü hissetmeme sebep olan ter kokusundan tamamen kurtuldum. Bu ürünü tedarik ettiği için Turuncu Kasa’ya teşekkür ediyorum.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: