Rihanna, Dior ‘Gizli Bahçesi’nin yıldızı

Rihanna-Dior

rihanna

Natalie Portman, Jennifer Lawrence ve Marion Cotillard gibi sinemanın ünlü oyuncuları ile çalışan Dior markası yeni kampanyası için bu sefer müzik dünyasının yıldızlarından birini tercih etti. Aynı zamanda moda ve stil ikonu olan Rihanna, yeni Dior kampanyasının yüzü olarak karşımızda.

2

Fotoğraflarını ünlü moda fotoğrafçısı Steven Klein’in çektiği kampanya için 4 ayrı bölümden oluşan ve ilk olarak Dior.com sitesinde yayınlanacak moda filmleri çekildi.

rihanna 3

Fransa’nın ünlü Versay Sarayında çekilen moda filminin yönetmenleri daha önce Dior kampanyaları için Versay Sarayı’nda çekilen filmleri yönetmiş, moda dünyasının tanınmış fotoğrafçı ve yönetmenleri Inez van Lamsweerde and Vinoodh Matadin

rihanna 4

Kampanyanın duyurusunu Rihanna #TheSecretGardenCampaign ve #iHeartDior olarak instagram hesaplarından yaptı. 

Rihanna Dior campaign 3

Screenshot 2015-05-14 18.23.01

Rihanna, kampanyada yer alan Diorama çantasını son dönemde stilinde kullanmaya başlamıştı. Dior ile bir çalışma yapacağının da ön duyurusu oldu. Kadınsı Dior çantasını spor stillerle kullanarak da farklılığını da gösterdi.

rihanna-in-dior-04 rihanna-in-dior-03 rihanna-in-dior-02

 

 

Dior’un 4. Secret Garden kampanyasının yücü olacak Rihanna, Fransız moda devinin ilk zenci yıldızı olacak. Rihanna, geçen hafta Dior’un Resort 2016 koleksiyonun defilesine katılmıştı.

Rihanna-Dior-Cruise-2015-yummi

Fotoğraflar Dior aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: