Ünlülerin stilistleri giydirdikleri ünlüler gibi şıklar mı?

Eskiler her şık ünlünün arkasında aynı şekilde şık olan ünlü stilisti vardır derler. FilmStilModa’da ünlülerin stillerine sıklıkla yer veriyorum. Onları giydirenlerin kimler olduğunu ve tarzlarını merak ediyorsanız, Vanity Fair’in seçtiği en şık ünlü stilistlerden bazılarını burada tanımış olacaksınız. Sizce giydirdikleri ünlüler kadar şıklar mı?

1. Elizabeth Stewart: Oscar ödüllerinde ünlüleri kırmızı halıda yıldıza dönüştüren stilistlerden biri. Jessica Chastain, Amanda Seyfried, Cate Blanchett, Jennifer Lawrence ve Freida Pinto gibi ünlüleri giydiriyor.

elizabeth stewart stilist

 

jennifer lawrence

 

2. Kate Young: Moda endüstrisinin favori stilistlerinden biri. Michelle Williams, Natalie Portman, ve Rachel Weisz gibi ünlüleri giydiriyor.

 

kate young

 

kate young

 

3. Rachel Zoe: Stilistlerin arasında en medyatik olanlarından biri. Nicole Richie, Anne Hathaway, Jennifer Lawrence, Jennifer Garner ve Kate Hudson gibi ünlüleri giydiriyor.

rachel zoe

Anne Hathaway

4. Ryan Hastings: Yeni olmasına rağmen Rooney Mara, Mia Wasikowska ve  Robert Pattinson gibi ünlülerle çalışmış. Rooney Mara’nın The Girl With The Dragon Tattoo filminden sonraki dramatik değişiminin arkasındaki isim.

ryan hastings

robert pattinson rooney maara

 

5. L’wren Scott: Mick Jagger’ın sevgilisi olarak medyada yer alan bir isim. Eski bir model olan Scott, Nicole Kidman ve Sarah Jessica Parker gibi ünlüleri giydiriyor. Bir çok müşterisinin ismini vermemeyi tercih ediyor.

l'wren scott

sarah jessica parker

6. Leslie Framer: Charlize Theron, Julianne Moore, Reese Witherspoon ve Scarlett Johansson gibi ünlüleri giydiriyor. ‘Hızlı karar veriyor, vücudumu tanıyor ve bana neyin en iyi olacağını çok iyi biliyor’ diyor Charlize Theron.

leslie framer

charlize theron

 

7. Mel Ottenberg: Provokatif Fransız dergi Purple’n moda editörü olan Ottenberg’in çalıştığı en tanınmış ünlülerden biri ikon ödüllü Rihanna.

rihanna

 

rihanna mel ottenberg

 

Fotoğraflar Vanity Fair aittir.

loading...
Bumerang - Yazarkafe

Yorumlarınız için: